خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با همت آیت الله اشکوری نماینده خبرگان رهبری از زندان‌های استان گیلان آزاد شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۲

 کد خبر: 2310
 7 بازدید

مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان خبر داد:

۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با همت آیت الله اشکوری نماینده خبرگان رهبری از زندان‌های استان گیلان آزاد شدند

مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان از آزادی 25 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد این استان با همت آیت الله اشکوری خبر داد.

۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با همت آیت الله اشکوری نماینده خبرگان رهبری از زندان‌های استان گیلان آزاد شدند
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/65881


به گزارش انعکاس آزاد، سیدرضا میرپور، مشاور رسانه ای حضرت آیت الله اشکوری گفت: به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) تاکنون به همت حضرت آیت الله اشکوری و همکاری مدیرکل دادگستری استان گیلان و رئیس ستاد دیه و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در خصوص آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، نماینده خبرگان رهبری گیلان موفق به فراهم نمودن موجبات آزادی تعداد ۲۵ نفر با پرداخت مبلغ یک میلیارد و هفتصد و نود میلیون ریال به همراه ۱۳ سکه تمام بهار آزادی برای آزادسازی زندانیان به ستاد دیه استان گیلان تحویل داده شد.

مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان با بیان اینکه بسیاری از زندانیان بدلیل محرومیت و استضعاف در زندان هستند و حضرت آیت الله اشکوری نسبت به این محرومین احساس وظیفه می‌کند گفت: افراد آزاد شده همگی جزو محکومین جرائم غیرعمد و مالی بودند که متوسط محکومیت این افراد، کمتر از۴۰۰ میلیون ریال است و در میان آنها ما فردی را هم داشتیم که تنها به خاطر ۶میلیون ریال محبوس بود که خوشبختانه آزاد شد.

میرپور اضافه کرد: از ۲۵زندانی جرایم غیرعمد که به همت نماینده محترم خبرگان رهبری گیلان آزاد شدند ۱۳ نفر از آن ها بخاطر مهریه در زندان‌ بودند که با تلاش آیت الله اشکوری آن ها نیز آزاد شدند.
وی افزود:از میان زندانی های آزاده شده جرائم غیر عمد، ۵نفر از آن ها بانوان بودند که بخاطر دین در زندان بسر می بردند که آزاد شدند.
مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان در مورد اقدامات تاثیرگذار قوه قضائیه استان گیلان در آزادسازی این زندانیان خاطرنشان کرد: با درایت و همکاری مدیرکل محترم دادگستری استان گیلان جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر خلیلی مقدمات آزادسازی این زندانیان فراهم شد و همین طور که از زمانی که در کسوت مدیرکل دادگستری استان گیلان منصوب شدند مردم شهید پرور گیلان شاهد روحیه انقلابی، ضدفساد و مدیرکل دادگستری استان گیلان هستند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آخرین_اخبار , اجتماعی , اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات