خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » گواردیولا از دلیل نمایش ضعیف هالند گفت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۳

 کد خبر: 4129
 7 بازدید

گواردیولا از دلیل نمایش ضعیف هالند گفت

سرمربی منچستر سیتی براین باور است که دیدار برابر رئال پایاپای بود. او از دلیل نمایش ضعیف هالند در این بازی سخن به میان آورد.

گواردیولا از دلیل نمایش ضعیف هالند گفت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/17732

سرمربی منچستر سیتی براین باور است که دیدار برابر رئال پایاپای بود. او از دلیل نمایش ضعیف هالند در این بازی سخن به میان آورد.

به گزارش  انعکاس آزاد و به نقل از بی تی اسپورت، منچستر سیتی که برای دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راهی مادرید شده بود برابر مدافع  عنوان قهرمانی به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد.

پپ گواردیولا در نشست خبری بعد از بازی گفت: وقتی که ما تیم برتر میدان بودیم آنها به گل رسیدند و وقتی که رئال خوب بازی می کرد ما به گل رسیدیم. به نظرم بازی پایاپای و نزدیکی بود و هر دو تیم برابر کسب پیروزی تلاش زیادی از خود نشان دادند. در این بازی هم لحظات خوب و هم لحظات بد داشتیم و این به خاطر کیفیت فنی بالای دو تیم بود. دیدار برگشت در زمین ما است و این باعث می شود که انگیزه بیشتری برای پیروزی داشته باشیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم خوب شروع کردیم اما این رئال بود که بازی بهتری را به نمایش گذاشت و کنترل توپ و میدان را به دست گرفت. آنها در سمت چپ پاس های زیادی به  هم دادند و واقعا تیم خوبی هستند. خوشبختانه گل تساوی را توسط دی بروین به ثمر رساندیم تا بازنده بازی نباشیم. بعد از گل تساوی رئال فرصت هایی داشت که در نهایت بازی برنده نداشت.

گواردیولا در ادامه صحبت های خود گفت: رئال کیفیت و تجربه بالایی دارد. بعد  از تساوی به منچستر برمی‌گردیم و منتظر بازی برگشت می مانیم. این یک فینال بود و امیدوارم که از آن درس گرفته باشیم و در بازی برگشت متفاوت تر و بهتر ظاهر شویم.

گواردیولا درباره نمایش ضعیف هالند در این بازی گفت: فاصله دفاع و کنارهای رئال پر از بازیکن بود و این باعث شد تا هالند زیاد به توپ نرسد البته او به خوبی حرکت کرد و فرصت های را هم به دست آورد که البته این کافی نبود./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات