خبرهای ویژه

» اخبار ویژه » کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان قراردادش را تمدید کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۰

 کد خبر: 729
 11 بازدید

کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان قراردادش را تمدید کرد

محمد مختاری کاپیتان با سابقه تیم فوتبال داماش گیلان قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان قراردادش را تمدید کرد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/84983

محمد مختاری کاپیتان با سابقه تیم فوتبال داماش گیلان قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

به گزارش انعکاس آزاد، مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان اظهار کرد: مختاری کاپیتان باسابقه داماش که به همراه این تیم سابقه حضور در رقابت های لیگ برتر را دارد، با حضور در دفتر باشگاه با مسئولان این تیم به توافق دست یافت و قراردادش را یک فصل دیگر تمدید کرد.

میثم محبوب افزود: علاوه بر مختاری که قراردادش را تمدید کرده، کنعان طاهرنژاد، آرمین منفرددوست، محمد رستمی، میثم میرپسندیده و سعید طالبی دیگر بازیکنان داماش نیز قرارداد خود را یک فصل دیگر تمدید کردند.

وی در ادامه از تمدید قرارداد شش بازیکن دیگر داماش خبر داد و بیان کرد: همچنین عباس کندل، آزاد جعفرزاده، عرفان گودرز قلعه نویی، علیرضا توکلی، محمد جهاندیده و مهدی نظرمحمدپناه دیگر بازیکنان فصل گذشته داماش نیز قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کردند.

وی در خصوص آخرین وضعیت تیم داماش مبنی بر حضور در رقابت های لیگ دسته اول اظهار کرد: هنوز هیچ چیزی قطعی نشده اما امیدواریم که این امر تحقق یابد و بتوانیم فصل آینده در رقابت های لیگ دسته اول حضور یابیم چون تیم داماش مستحق حضور در این مسابقات است.

تیم فوتبال داماش گیلان که با درخشش در رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور به فینال این رقابت ها صعود کرده بود، در دیدار نهایی با یک بازی قابل قبول با نتیجه یک بر صفر مغلوب پرسپولیس شد تا مقام نایب قهرمانی جام حذفی را کسب کند.

داماشی ها فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته دوم نیز نتایج خوبی را کسب و به مرحله پلی آف صعود کردند اما در این مرحله در بازی رفت و برگشت برابر نیروی زمینی تهران مغلوب و از راهیابی به لیگ دسته اول بازماندند.

گفته می شود که مسئولان داماش گیلان علاوه بر اعتراض نسبت به نحوه قضاوت دیدار این تیم در بازی برگشت مرحله پلی آف مقابل نیروی زمینی، مترصد خرید امتیاز یک تیم دسته اولی هستند تا فصل آینده مسابقات خود را در لیگ دسته اول دنبال کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ویژه , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات