خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » چه کسی حریف “گرگ ایرانی” می‌شود؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۴۵

 کد خبر: 5130
 9 بازدید

چه کسی حریف “گرگ ایرانی” می‌شود؟

دو ماه دیگر تا مستر المپیای ۲۰۲۳ باقی مانده و هادی چوپان از شانس های اصلی کسب رده نخست است.

چه کسی حریف “گرگ ایرانی” می‌شود؟
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/59952

دو ماه دیگر تا مستر المپیای ۲۰۲۳ باقی مانده و هادی چوپان از شانس های اصلی کسب رده نخست است.

به گزارش انعکاس آزاد و به نقل از سایت fitnessvolt، رقابت‌های مستر المپیای ۲۰۲۳ دو ماه دیگر برگزار می‌شود و هادی چوپان از ایران مدافع عنوان قهرمانی است. هادی چوپان هدف بزرگی در سر دارد. او بی وقفه تلاش می‌کند تا جلوتر از بقیه روی سکوی نخست قرار گیرد.

هادی چوپان در حال تبدیل شدن به یک قهرمان مسلط در مسترالمپیاست. او اخیراً تمرینهای زیادی روی پایش انجام داده تا به پیشرفت لازم برای کسب دومین عنوان مستر المپیا برسد.

یکی از برجسته‌ترین چهره‌های دنیای بدنسازی حرفه‌ای امروز، هادی چوپان است که اولین بدنساز ایرانی شد که عنوان معتبر مستر المپیا را در سال ۲۰۲۲ به دست آورد. چوپان توانست ممدوح محمد حسن مصری را کنار بزند و با وجود همه چالش ها به سکوی نخست برسد. چوپان قبل از اینکه به رده نخست برسد در مستر المپیای ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ در بین چهار نفر اول قرار گرفت.

چوپان در بیشتر دوران حرفه‌ای خود مجبور بود به خاطر روابط بین ایران و ایالات متحده از حضور در برخی از برنامه‌های برجسته بدنسازی در ایالات متحده دور بماند. چوپان به دلیل مشکلات ویزا تقریباً فرصت حضور در المپیا ۲۰۲۰ را از دست داده بود ولی در روزهای پایانی، کار او درست شد. اما همه آن سختی ها خاطره شدند و هادی چوپان اکنون مستر المپیا است. او اولین دفاع از عنوان خود را در مستر المپیای ۲۰۲۳ که از ۳ تا ۵ نوامبر در اورلاندو، فلوریدا برگزار می شود، انجام خواهد داد.

هادی چوپان ۱۰ هفته مانده تا مستر المپیا ۲۰۲۳ در حال تمرین است. او اخیراً تمرینات شدید پا را پشت سر گذاشته و ویدیوها را در کانال یوتیوبش منتشر کرده است. چوپان بیشتر روی تکنیک تمرکز داشت.

چه کسی حریف "گرگ ایرانی" می‌شود؟

هادی چوپان در جدیدترین تغییرات بدنی خود فوق العاده به نظر می رسد ولی این قهرمان با چالش سختی روبرو است و درک لونسفورد رقیب اصلی او برای عنوان قهرمانی است. او به همراه گرگ ایرانی بار دیگر برای کسب مقام اول مبارزه خواهد کرد.

رونی کلمن اسطوره بدنسازی و قهرمان ۸ دوره مستر المپیا فکر می‌کند که لانسفورد ممکن است هادی چوپان را کنار بزند و عنوان نخست را به دست بیاورد. برخی حتی بر این باورند که بسامسون داودا قهرمان آرنولد کلاسیک ۲۰۲۳ ممکن است هر دو را روی صحنه غافلگیر کند./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات