خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » پیام‌های تسلیت برای درگذشت حسام محمودی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۶

 کد خبر: 3846
 11 بازدید

پیام‌های تسلیت برای درگذشت حسام محمودی

انجمن صنفی بازیگران خانه سینما و سازمان سینمایی سوره برای درگذشت حسام محمودی پیام تسلیت صادر کردند.

پیام‌های تسلیت برای درگذشت حسام محمودی
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/78501

انجمن صنفی بازیگران خانه سینما و سازمان سینمایی سوره برای درگذشت حسام محمودی پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش انعکاس آزاد به نقل از روابط عمومی، سازمان سینمایی سوره درگذشت ناگهانی حسام محمودی فرید بازیگر جوان سینما و تلویزیون را که موجب شوک و اندوه فراوان اهالی هنر شد، تسلیت گفت.

این هنرمند در همکاری با سازمان سینمایی سوره در پروژه‌های مختلفی از جمله «خسته نباشید!» ایفای نقش داشته و در یک سال گذشته در فیلم سینمایی «عطرآلود» بازی کرده است. وی در آخرین نقش‌آفرینی‌های خود به تازگی بازی در سریال «سوران» از تازه‌ترین آثار مرکز سریال سوره را به پایان رسانده بود که خبر ناگهانی درگذشت او همه را در بُهت فرو بُرد. بی شک نقش‌آفرینی‌های این هنرمند در آثار متعدد در اذهان مردم هنردوست به یادگار خواهد ماند.

سازمان سینمایی سوره فقدان این هنرمند خلاق را به خانواده محترم، جامعه هنری و مردم هنردوست تسلیت می‌گوید و از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و بردباری برای بازماندگان را مسئلت دارد.

همچنین در پی درگذشت حسام محمودی،انجمن بازیگران سینمای ایران پیام تسلیتی را صادر کرد.

«بازگشت همه به سوی اوست

با اندوهی فراوان در این بهار، همکار عزیز دیگری را از دست دادیم. متاسفانه بازیگر جوان حسام محمودی از میان ما رفت. شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران ، در گذشت این هنرمند  را به حضور خانواده محترم ایشان و همکاران گرامی  تسلیت عرض می‌کند.»

حسام محمودی بازیگر جوان سینما و تلویزیون  شب گذشته، ۱۲ اردیبهشت‌ماه بر اثر ایست قلبی در سن ۳۷ سالگی درگذشت.

محمودی که این روزها فیلم سینمایی «غریب» را روی پرده سینماها دارد، نخستین بار با سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» مازیار میری بازیگری را شروع کرد و با مجموعه «گرگ و میش» همایون اسعدیان به شهرت رسید.

فیلم «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست در کنار فیلم «غریب» از آخرین آثار این بازیگر در جشنواره فجر سال گذشته بودند.

«رمانتیسم عماد و طوبا»، «آستیگمات»، «سد معبر»، «مرگ ماهی»، «امروز»، «حق سکوت»، «مردن به وقت شهریور»، «شب بیرون» و «خسته نباشید!» از دیگر فیلم‌های سینمایی این بازیگر بودند./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , فرهنگی
ارسال دیدگاه

تبلیغات