خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » پوستر دومین سالانه شهر خلاق رشت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۰:۵۲

 کد خبر: 4607
 10 بازدید

پوستر دومین سالانه شهر خلاق رشت

مراسم رونمایی از پوستر دومین سالانه شهر خلاق رشت امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، ولی جهانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، رئیس و اعضای شورای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار شد.

پوستر دومین سالانه شهر خلاق رشت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/22139
مراسم رونمایی از پوستر دومین سالانه شهر خلاق رشت امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، ولی جهانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، رئیس و اعضای شورای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش انعکاس آزاد_ مراسم رونمایی از پوستر دومین سالانه شهر خلاق رشت امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ با حضور رحیم شوقی شهردار رشت، ولی جهانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، رئیس و اعضای شورای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار شد.
شهردار رشت، مدیرکل میراث فرهنگی و اعضای شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه ضمن بیان مطالبی در مورد برگزاری دومین سالانه شهر خلاق خوراک رشت به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.
دومین سالانه شهر خلاق رشت قرار است  اول و دوم تیر ماه امسال با حضور شهرهای خلاق اصفهان، سنندج، بندرعباس و کرمانشاه و میهمانان کشوری و استانی در تالار مرکزی رشت و موزه میراث روستایی استان گیلان برگزار شود.
همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده یک نشست علمی نیز در قالب هم آفرینی شهرهای خلاق ایران با حضور اساتید دانشگاه گیلان و شهرداران شهرهای خلاق ایران در عصر روز یکم تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ و‌ ۳۰ الی ۲۰ در تالار مرکزی رشت برگزار می‌شود و شهرداران و اساتید دانشگاه در آن به ارائه راهکارهای علمی حوزه برندسازی شهری، مباحث مرتبط با سازمان جهانی یونسکو، اقتصاد شهری و پیوند آن به اقتصاد گردشگری خواهد پرداخت.
علاوه بر این‌ها دوم تیرماه یک نشست تخصصی با حضور مدیران عامل خانه مطبوعات شهرهای خلاق ایران و هیئت رئیسه خانه مطبوعات کشور در قالب بررسی نقش رسانه در برندسازی شهری در حوزه میراث روستایی برگزار می‌شود.
نمایشگاه توانمندی‌های شهرهای خلاق ایران از دیگر بخش‌های متنوع دومین سالانه شهر خلاق خوراک رشت است که در تالار مرکزی و با حضور شهرهای اصفهان، بندرعباس، سنندج و کرمانشاه در حوزه خلاقیت خوراک و صنایع دستی برپا خواهد شد.
یکی دیگر از نکات برجسته و متفاوت دومین سالانه شهر خلاق خوراک رشت برگزاری مسابقات شطرنج است.
بر این اساس و با توجه به اینکه رشت پایتخت شطرنج ایران به شمار می‌رود نخستین جام شطرنج شهرهای خلاق ایران در قالب پیوست ورزشی و‌ گردشگری و پیوند آن با گردشگری خوراک برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است در دومین سالانه شهر خلاق رشت وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونین گردشگری و صنایع دستی ایشان، شهرداران شهرهای خلاق، ریاست شوراهای اسلامی و ریاست کمیسیون‌های فرهنگی شهرهای خلاق، مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونین گردشگری استان‌ها شرکت می‌کنند.
 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , توسعه شهری , گیلان
ارسال دیدگاه

تبلیغات