خبرهای ویژه

» سیاسی » همگرایی بین دولت و مجلس شاهدی بر حرکت هماهنگ نظام

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۲

 کد خبر: 94
 21 بازدید

همگرایی بین دولت و مجلس شاهدی بر حرکت هماهنگ نظام

وزیر اطلاعات گفت: کار اطلاعاتی در جمهوری اسلامی با رعایت احکام شرعی و ارزش‌های اخلاقی همراه است و این امر علاوه بر کاهش خسارت‌ها افزایش دستاوردها را نیز به دنبال دارد. حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در جلسه شورای اداری استان گیلان با تاکید بر این‌که «رویکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم مبتنی […]

همگرایی بین دولت و مجلس شاهدی بر حرکت هماهنگ نظام
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/Cldtq

وزیر اطلاعات گفت: کار اطلاعاتی در جمهوری اسلامی با رعایت احکام شرعی و ارزش‌های اخلاقی همراه است و این امر علاوه بر کاهش خسارت‌ها افزایش دستاوردها را نیز به دنبال دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در جلسه شورای اداری استان گیلان با تاکید بر این‌که «رویکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم مبتنی بر شرع، قانون و اخلاق است» به فقدان چارچوب‌های محدود کننده در دستگاه‌های امنیتی سایر کشورها اشاره کرد و افزود: دستگاه اطلاعاتی ما همواره با محوریت شرع و اخلاق و قانون عمل می کند و هرگز نباید به بهانه کار اطلاعاتی ، کار خلاف اخلاق و قانون صورت گیرد.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت کشور گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس قانون بار سنگین تامین امنیت را بر دوش وزارت گذاشته و باید این مهم به درستی مورد توجه قرار گیرد.

وی رضایت خاطر مردم و برقراری آرامش در جامعه را یکی از موارد مهم مورد توجه وزارت اطلاعات دانست و تاکید کرد: ریشه پایداری امنیت جامعه ما در رضایت خاطر مردم ماست. ما باید بکوشیم امنیت را توام با شادکامی و سرور برای مردم فراهم کنیم.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: اگر می‌خواهیم امنیت پایدار در جامعه برقرار شود، باید به مردم شخصیت بدهیم و زمینه رضایت‌مندی آنان را فراهم کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد که با همدلی و هم‌افزایی تمام مدیران در بخش‌های مختلف شاهد رشد و شکوفایی در کشور باشیم.

وی انسجام و همگرایی بین دولت و مجلس، دولت و قوه قضائیه و سایر ارکان نظام را شاهدی بر حرکت هماهنگ نظام برای پیشرفت کشور عنوان کرد.

علوی همچنین با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تصریح کرد: نامگذاری سال‌ها از سوی رهبری معظم انقلاب، مهندسی نقشه راه آن سال است که مسئولان باید با همدلی و هم‌افزایی در جهت تحقق آن بکوشند.

وی یکی از مولفه‌های بسترساز تحقق شعار سال مورد تاکید رهبری را بحث امنیت عنوان کرد و افزود: همانگونه که در آیات نورانی قرآن به ویژه در سوره مبارکه قریش پیوند فرهنگ، اقتصاد و امنیت را مشاهده می‌کنیم، اگر می‌خواهیم جامعه‌ای با اقتصاد پویا وفرهنگ بالنده و اثرگذار توام با ثبات امنیتی و اقتصادی داشته باشیم، باید سه مولفه امنیت، اقتصاد و فرهنگ را باهم گره بزنیم.

وی با اشاره بر این‌که «باید به سراغ امنیت نرم برویم و امنیتی با ثبات و پایدار را در کشور پیاده کنیم» گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) همواره در چارچوب قانون و با هوشیار توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب را نقش برآب می‌کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به عزم جدی وزارت اطلاعات در برخورد با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: با دشمنان مصداق اشدا علی الکفار برخورد می‌کنیم و در شلیک به قلب دشمن ذره‌ای تردید نداریم.

وزیر اطلاعات صبح سه‌شنبه پس از استقبال مسئولین استان در گلزار شهدای رشت حاضر و با نثار فاتحه به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

وی با حضور در بیت آیت الله قربانی نماینده محترم ولی فقیه با او تبادل نظر کرده و در جریان مسائل استان قرار گرفت.

انتهای پیام


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : سیاسی , مصاحبه
ارسال دیدگاه

تبلیغات