خبرهای ویژه

» توسعه شهری » نگاهی کوتاه به عملکرد آتش نشانان در ۲۴ ساعته گذشته/آتش نشانی رشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۹

 کد خبر: 1871
 12 بازدید

نگاهی کوتاه به عملکرد آتش نشانان در ۲۴ ساعته گذشته/آتش نشانی رشت

در این حادثه دو خودروی سواری MVM و پراید با یکدیگر برخورد داشتند که مامورین پس از رسیدن به محل حادثه نسبت به اتخاذ تدابیر ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی همچون آتش سوزی و تصادفات بعدی اقدام نمودند که خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسید.  به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش […]

نگاهی کوتاه به عملکرد آتش نشانان در ۲۴ ساعته گذشته/آتش نشانی رشت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/94918

در این حادثه دو خودروی سواری MVM و پراید با یکدیگر برخورد داشتند که مامورین پس از رسیدن به محل حادثه نسبت به اتخاذ تدابیر ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی همچون آتش سوزی و تصادفات بعدی اقدام نمودند که خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسید.

 به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در ۲۴ ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در ۷ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات ۱۴ ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: ۷ مـورد عملیات آتش نشانان جهت پوشش یک مورد حریق تجاری که بعلت انباشته شدن ضایعات در داخل چاهک آسانسور و افتادن ته سیگار روشن بوده است ، یک مورد گیر کردن حلقه انگشتری در انگشت خانم ۳۵ ساله رشتی، یک مورد حریق منزل مسکونی بعلت اتصالی در سیستم سیم کشی برق از ناحیه یخچال فریزر ، یک مورد حریق ضایعات ، یک مورد تصادف خودروئی و دو مورد خدمات ایمنی از عملکرد آتش نشانان بوده است.

وی در ادامه به تصادف خودروئی که در ساعت ۲۲:۳۲ دقیقه ۲۴ دی ماه ۹۸ در میدان نیروی دریایی رخ داد اشاره کرد و افزود: در این حادثه دو خودروی سواری MVM و پراید با یکدیگر برخورد داشتند که مامورین پس از رسیدن به محل حادثه نسبت به اتخاذ تدابیر ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی همچون آتش سوزی و تصادفات بعدی اقدام نمودند که خوشبختانه به کسی آسیب جانی نرسید.

مومنی با بیان اینکه علت آتش سوزی چاهک آسانسور پاساژی در رشت بر اثر انباشت ضایعات “کاغذ، پلاستیک”بوده ادامه داد: پرتاب ته سیگار روشن موجبات بروز آتش سوزی و دود گرفتگی را فراهم نموده بود که آتش نشانان با توجه به تخلیه کامل دود و اطفای آتش اقدام کردند.

وی در پایان به شهروندان توصیه داشت تا جهت حفظ ایمنی و پیشگیری از بروز حوادثی همچون آتش سوزی در پشت بام ها، داکت آپارتمان ها، چاهک های آسانسور و… از انباشت زباله و ضایعات در این مکان ها که عموما دسترسی به آن بسیار سخت و مشکل است به شدت خودداری نمایند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات