خبرهای ویژه

» ورزشی » مرزبان: پرسپولیس مدعی قهرمانی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴ - ۹:۲۴

 کد خبر: 75
 8 بازدید

مرزبان: پرسپولیس مدعی قهرمانی است

به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب افزود: تیمی که از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده باید بازیکنان زیادی را تعویض می کرد و سازماندهی جدید به این تیم می داد، با این شرایط […]

مرزبان: پرسپولیس مدعی قهرمانی است
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/MDNqw

به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پرسپولیس به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب افزود: تیمی که از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده باید بازیکنان زیادی را تعویض می کرد و سازماندهی جدید به این تیم می داد، با این شرایط از وضعیت فعلی کاملا راضی هستم.
وی افزود: کیفیت فوتبال ما باید بالاتر برود. ما امروز می توانستیم از ضد حملات استفاده بهتری ببریم. ما اگر گل نزنیم گل می خوردیم. بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد نبودیم. بازی جنجالی را دیدیدم و امیدوارم در آینده بتوانیم منطق را سرلوحه کارمان قرار دهیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با تاکید بر اینکه تیمش همیشه به دنبال بازی جوانمردانه است در مورد عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم که مشکوک به تلف وقت کردن بود، گفت: من این کار را ناجوانمردانه می دانم اما سه بازیکن ما که در نیمه دوم به زمین افتادند وضعیت مناسبی نداشتند و حتی نمی خواستیم آنها را به زمین بفرستیم.
وی افزود: ما باید سرعت بازیکنان را بالاتر ببریم. ما الان در مورد مساوی و برد و باخت صحبت نمی کنیم بلکه می خواهیم کیفیت فوتبال را بالاتر ببریم. هدف ما این است که بتوانیم هر چه سریعتر ۳۵ امتیاز مورد نظرمان را بدست بیاوریم تا فصل آینده هم در لیگ برتر باقی بمانیم. ما داریم مبارزه می کنیم که رو به جلو حرکت کنیم.
مرزبان در مورد اظهار نظر قبل از بازی که گفته بود دو تیم به فکر تساوی هستند گفت: من منظورم شرایط پرسپولیس بود که اوضاع بهم ریخته ای داشت و پیش بینی ما این بود که آنها برای رسیدن به پیروزی تلاش خواهند کرد. مطمئن باشید پرسپولیس به کورس قهرمانی بازخواهد گشت و شرایط این تیم با علی دایی و علیرضا رحیمی بهتر از این خواهد شد و وضعیت به همین گونه باقی نخواهد ماند.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در مورد داوری هم گفت: من خیلی در مورد داوری صحبت نمی کنم اما یک واقعیت هایی هست که نباید در موردش حرف بزنیم. اگر هوا سرد است باید بگوییم گرم است و برعکس. در طول یک فصل خیلی از مشکلات حل می شود. همانطور که ما اشتباه می کنیم ، داوران هم اشتباه می کنند. ما باید یاد بگیریم که اگر ما به داوری حمله کنیم دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود. اشتباهاتی هم که صورت می گیرد از عمد نیست.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات