خبرهای ویژه

» توسعه شهری » مدیران شهرداری در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان شرکت کردند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۷

 کد خبر: 1852
 8 بازدید

مدیران شهرداری در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان شرکت کردند

 به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت که با حضور مدیران دستگاه های مختلف، شهردار رشت و شماری از مدیران شهرداری این شهر برگزار شد، دکتر ارسلان زارع تاکید کرد: بخش مهمی از تاریخ پرافتخار ملت ایران مربوط به دوران دفاع مقدس و حماسه آفرینی دلاورمردان این سرزمین است. گفتنی […]

مدیران شهرداری در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان شرکت کردند
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/04251
 به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت که با حضور مدیران دستگاه های مختلف، شهردار رشت و شماری از مدیران شهرداری این شهر برگزار شد، دکتر ارسلان زارع تاکید کرد: بخش مهمی از تاریخ پرافتخار ملت ایران مربوط به دوران دفاع مقدس و حماسه آفرینی دلاورمردان این سرزمین است.

گفتنی اینکه بیست و دومین نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان همزمان با جلسه شورای استانی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، به ریاست استاندار برگزار شده است.

در این جلسه سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، امیر ترومیده مسوول امور ایثارگران شهرداری رشت، مهندس شاهرخ طلیسگر مدیر هماهنگی امور مناطق و سازمان های شهرداری و برخی از مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی حضور داشتند.

شایان گفتن است همچنین حکم رئیس حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به وسیله امیر ترومیده به عنوان فرزند شهید به استاندار گیلان اعطا شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات