خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » مجتمع تجاری «اپال» پلمب شد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۱

 کد خبر: 3470
 11 بازدید

مجتمع تجاری «اپال» پلمب شد

مجتمع تجاری اپال علیرغم دریافت تذکرات متعدد در خصوص کشف حجاب به علت عدم تمکین به هشدارها، پلمب شد.

مجتمع تجاری «اپال» پلمب شد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/23620

مجتمع تجاری اپال علیرغم دریافت تذکرات متعدد در خصوص کشف حجاب به علت عدم تمکین به هشدارها، پلمب شد.

به گزارش خبرنگار انعکاس آزاد در راستای اجرای طرح عفاف و حجاب و برخورد با کشف حجاب در معابر و اماکن و خودروها، در روزهای اخیر شاهد صدور تذکر و اخطار پلمب به واحدهای صنفی، رستوران‌ها و باغ تالارهایی هستیم که در آن جرم کشف حجاب صورت گرفته است.

در این راستا انعکاس آزاد در خبری با عنوان «اخطار پلمب به مجتمع‌ها و رستوران‌های معروف تهران در پی کشف حجاب+ اسامی» در از صدور اخطار پلمب برای تعدادی از واحد‌های تجاری و رستوران‌های معروف به علت کشف حجاب خبر داده و اعلام کرد که هیات مدیره مجموعه تجاری اپال نیز به دلیل کشف حجاب مراجعان، تعداد زیادی تذکر از جانب پلیس دریافت کرده است که اگر تمکین نکند احتمال  پلمب مجموعه متصور است.

 

برپایه این گزارش انعکاس آزاد کسب اطلاع کرد که لحظاتی پیش مجموعه اپال به علت عدم توجه و تمکین به تذکرات صادر شده و اخطار پلمب اعلام شده، پلمب شد.

 

گفتنی است مخاطبان انعکاس آزاد با درج پویش‌های متعددی از جمله«چرا با بدحجابی زنان در پاساژ اپال برخورد نشد؟»،«شناسایی و برخورد با عوامل بدحجابی در مرکز خرید اپال تهران»،«رسیدگی به پوشش نامتعارف زنان در مرکز خرید اپال»، و «مراکز خرید مروج بدحجابی را پلمب کنید» و … برخورد با کشف حجاب در این مجتمع تجاری را از مسوولان خواستار شده بودند./فارس خبر


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اجتماعی , اخبار ویژه , درحاشیه , سیاسی
ارسال دیدگاه

تبلیغات