خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » قدردانی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر از شهردار رشت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۵۹

 کد خبر: 5728
 10 بازدید

قدردانی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر از شهردار رشت

 رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت به نمایندگی از اصناف نسبت به برنامه های اجرایی شهردار قدردانی کرد.

قدردانی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر از شهردار رشت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/25141
 رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت به نمایندگی از اصناف نسبت به برنامه های اجرایی شهردار قدردانی کرد.
به گزارش انعکاس ازاد، محسن سماکچی امروز یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در صحن علنی یکصد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با تسلیت جان باختگان مرکز ترک اعتیاد شهر لنگرود و همچنین کشتار مردم مظلوم فلسطین اظهار کرد: امروز در شهر لنگرود اعضای عمومی اعلام شده است.

وی در ادامه به اجرای برنامه های شهرداری رشت در راستای رفاه حال شهروندان اشاره کرد و افزود: پس از مدت سه سال وضعیت نامناسب ورودی بازار بزرگ و پله برقی، شهرداری اصلاح کفپوش بازار را آغاز کرده و امیداوریم این پروژه به زودی به اتمام برسد و بازار از حالت ناهنجار خارج شود.
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اگر قدردانی و انتقادی وجود دارد از تمام اعضای شورا و مجموعه شهرداری است، تصریح کرد: به نمایندگی از اصناف شهر نسبت به اقدام ها و برنامه های شهردار در راستای رفاه حال شهروندان قدردانی می کنم.

سماکچی به تلاش خوب سازمان عمران و مناطق پنجگانه شهرداری نسبت به آسفالت معابر و خیابان های رشت اشاره کرد و گفت: شهرداری از تمام ظرفیت های خود برای آسفالت معابر استفاده می کند.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب خیابان درفک و آسفالت این خیابان توسط شهرداری رشت، بیان کرد: شهروندان کوی حسینی برای آسفالت این محله به ما مراجعه کردند و این امر را در دستور کار سازمان عمران شهرداری قرار دادیم البته با توجه به کابل کشی زیرزمینی یک هزار و ۷۵۰ متری توسط توزیع نیروی برق، این نوید را می دهیم پس از اتمام فعالیت اداره برق آسفالت محله انجام می شود.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به روند احداث سرویس های بهداشتی در سطح شهر، خاطرنشان کرد: می طلبد تعداد دیگری سرویس بهداشتی در میدان شهرداری احداث شود.

سماکچی از عملیات اجرایی آسفالت معابر محله حمیدیان و خیابان طالقانی خبر داد و اذعان کرد: آسفالت مناطق مذکور توسط سازمان عمران و منطقه سه شهرداری رشت در حال انجام است.
وی به وجود نقدهایی نسبت به قطع درختان در راستای اجرای پروژه های عمرانی شهر رشت اشاره کرد و یادآور شد: کارهای بزرگی که انجام می شود مشکلاتی را نیز به همراه دارد و به آن واقف هستیم و در این راستا از رسانه ها و شهروندان می خواهیم در پیشرفت شهر که تاکنون مظلوم واقع شده، ما را همراهی کنند.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه برنامه ریزی برای کاشت بیش از ۱۸ هزار اصله درختان بومی گیلان توسط شهرداری انجام شده است، اظهار کرد: تا پایان سال جاری کاشت ۶ هزار و ۵۰۰ اصله درختان بومی گیلان در رشت انجام می شود ضمن اینکه ایجاد تونل سبز ورودی شهر با کاشت ۴۰۰ اصله درخت انجیلی در مسیر میدان گیل تا باغ رضوان از برنامه های در دست اقدام شهرداری است.

سماکچی در پایان، خواستار توجه ویژه نسبت به پرداخت اضافه کار نیروهای امانی شهرداری رشت شد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات