به گزارش انعکاس آزاد، در شرایطی که بعد از یک فصل حضور در فوتبال لهستان به نظر می‌رسید در بازگشت فرشاد احمدزاده، او بار دیگر به پرسپولیس بپیوندد، این بازیکن مدعی شده تاکنون هیچ تماسی از مسوولان این باشگاه نداشته است.

احمدزاده درباره شایعات نقل و انتقالاتی حول خودش می‌گوید: چند روزی است به ایران برگشته‌ام و به طبع چند باشگاه پیشنهاد داده‌اند. سه تیم پیشنهاد نهایی داده‌اند و مذاکراتی هم انجام شده است. با این حال احتمالا امشب تیم فصل آینده‌ام را مشخص خواهم کرد.

وی درباره بازگشت به پرسپولیس گفت: من بارها نسبت به بازگشت به پرسپولیس ابراز علاقه کردم. تا روزی که در این تیم بودم تلاش کردم بهترین عملکرد را داشته باشم و ماجرای جدایی‌ام را بارها توضیح دادم و اینکه با آقای برانکو مشورت کرده‌ بودم و اینکه قبل از جدایی‌ام هم حرفی از جدایی امیری و مسلمان و طارمی نبود. بعد از آن هم به رسم ادب و با توجه به حواشی که پیش آمده بود از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کردم. در روزهایی که در تیم هم نبودم مثل یک هوادار از برد آنها خوشحال می‌شدم. این تمایل از سمت من وجود داشت که به تیمی که علاقمند بودم برگردم اما هیچ تماسی تاکنون از سوی مسوولان پرسپولیس با من گرفته نشده است.

وی در پایان گفت: امشب به یکی از سه تیمی که پیشنهاد داده‌اند پاسخ خواهم داد و احتمالا راهی تیم دیگری شوم.