خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » فراهانی سرمربی داماش گیلان باقی ماند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۹

 کد خبر: 633
 9 بازدید

فراهانی سرمربی داماش گیلان باقی ماند

 سیامک فراهانی سرمربی فصل گذشته داماش گیلان به عنوان هدایتگر این تیم باقی ماند.

فراهانی سرمربی داماش گیلان باقی ماند
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/97304

 سیامک فراهانی سرمربی فصل گذشته داماش گیلان به عنوان هدایتگر این تیم باقی ماند.

به گزارش انعکاس آزاد، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان اظهار داشت:، بر اساس نظر و تصمیم هیات مدیره این باشگاه، سیامک فراهانی سرمربی فصل پیش داماش، برای یک فصل دیگر هدایت این تیم را عهده دار شد.

محمدمهدی الطافی افزود: با توجه به نتایج خوب فراهانی طی فصل گذشته، تصمیم گرفته شد که این مربی یک سال دیگر هدایت داماش گیلان را برعهده داشته باشد و امیدواریم که این مربی شایسته به همراه تیم داماش در فصل جاری نیز نتایج خوبی را کسب کند.

وی ادامه داد: با توجه به تصمیم اتخاذ شده، سیامک فراهانی برای دومین فصل متوالی به عنوان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان به کار خود ادامه خواهد داد و هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

الطافی در خصوص خرید امتیاز یک تیم لیگ دسته اولی توسط داماش گیلان بیان کرد: صحبت ها و کارهایی نیز در این خصوص انجام شده و پرونده این امر در جریان است و تا هفته آینده حضور یا عدم حضور تیم فوتبال داماش گیلان در لیگ دسته اول مشخص خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه داماش اضافه کرد: به هرحال پرونده خرید امتیاز یک تیم دسته اولی در جریان است و این امر به طور حتم تا اوایل هفته آینده نهایی و قطعی خواهد شد و امیدواریم که این امر تحقق یابد تا بتوانیم فصل آینده در مسابقات لیگ دسته اول حضور داشته باشیم.

تیم فوتبال داماش گیلان که فصل گذشته در رقابت های لیگ دسته دوم حضور داشت، با کسب مقام دوم گروه خود به مرحله حذفی صعود کرد اما در این مرحله و در دیدار رفت و برگشت برابر نیروی زمینی تهران و در یک بازی پرحاشیه مغلوب نتوانست به رقابت های لیگ دسته اول صعود کند.

همچنین داماشی ها فصل گذشته با هدایت سیامک فراهانی به فینال جام حذفی باشگاه های کشور صعود کردند که در نهایت در این مرحله و در یک بازی پرحاشیه، با نتیجه یک بر صفر مغلوب پرسپولیس شدند و نتوانستند مقام قهرمانی جام حذفی را کسب کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات