خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » عیدی دختران جوان شایسته گیلان ، قهرمانی جوانان کشور در آبادان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۰

 کد خبر: 1351
 11 بازدید

عیدی دختران جوان شایسته گیلان ، قهرمانی جوانان کشور در آبادان

 دکتر محمد رفیعی : صعود به سید A و قهرمانی در آبادان بهترین عیدی و ارمغان سفیران بسکتبال و ورزش گیلان خواهد بود ، صمیمانه این موفقیت را به کادر فنی و بازیکنان سخت کوش و غیرتمند گیلان تبریک عرض می نمایم .

عیدی دختران جوان شایسته گیلان ، قهرمانی جوانان کشور در آبادان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/49103

 دکتر محمد رفیعی : صعود به سید A و قهرمانی در آبادان بهترین عیدی و ارمغان سفیران بسکتبال و ورزش گیلان خواهد بود ، صمیمانه این موفقیت را به کادر فنی و بازیکنان سخت کوش و غیرتمند گیلان تبریک عرض می نمایم .

 

به گزارش انعکاس آزاد، دکتر محمد رفیعی : صعود به سید A و قهرمانی در آبادان بهترین عیدی و ارمغان سفیران بسکتبال و ورزش گیلان خواهد بود ، صمیمانه این موفقیت را به کادر فنی و بازیکنان سخت کوش و غیرتمند گیلان تبریک عرض می نمایم .
دختران شایسته جوان گیلان در آخرین دیدار مقابل اروند خوزستان ، میزبان قدرتمند این دوره با نتیجه ۶۴ بر ۵۵ اروند به برتری دست یافتند تا بدون باخت و قاطعانه قهرمان شوند .
شادی عادلی مربی گیلان : ۵ پیروزی و ۵ موفقیت ماحصل تلاش تیمی بود ، وظیفه کادر فنی آنالیز و راهنمایی بود و بازیکنان سفارش و رهنمودها را درست به کار گرفتند تا این موفقیت رقم بخورد .
سحر طلسچی سرپرست تیم گیلان : در روزی بزرگ این عیدی تقدیم خانواده بسکتبال می شود ، از همه کسانی که تلاش کردند تا این موفقیتها کسب شود تشکر می کنم از حمایتهای دکتر رفیعی ، مربیان در باشگاهها ، خانم عادلی و فرفرد بازیکنان و خانواده هایشان ، این عیدی را به خانواده بسکتبال گیلان تقدیم می نمایم .

دو عیدی برای خانواده بسکتبال گیلان در آستانه عید غدیر
عید غدیر سال ۱۳۹۸ بی شک روزی بیاد ماندنی برای اهالی بسکتبال گیلان خواهد بود. روزی که ثمره تلاش ،همدلی و نیت خالصانه به بار نشست. روزی که در اذهان به یادگار ثبت خواهد شد. روز یکپارچگی ، همت ، ثبات قدم و کسب موفقیت .
در آستانه نیمروز غدیر۱۳۹۸ ، جامعه بسکتبال گیلان شاهد دو خبر خوش بود.
اولی کسب مقام قهرمانی تیم جوانان بانوان گیلان در سید B مسابقات قهرمانی کشور و صعود به سید A بود. تیمی که در شرایطی پرالتهاب اعزام شد. در شرایط پرالتهاب به مقصد( آبادان ) رسید و در شرایط پرالتهاب میزبانی کاری کرد کارستان.
و خبر دوم که دست کمی از خبر اول نداشت. خبری که پایانی بود بر ۴ روز پراسترس و پر از بیم و امید.
دوگانگی وحشتناک اعزام یا عدم اعزام تیم منتخب نخبگان پسران گیلان به دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور.
تیمی پر از نونهالان پر استعداد که قریب به یکماه تمرین کردند اما بدلایل سیستماتیک اداری در لحظه پایانی ، اعزامش در هاله ای از ابهام فرو رفت و میرفت تا بغض و حسرتی ابدی بر دل نونهالان آینده ساز گیلانی بنشاند. اما به لطف خداوند متعال و با مدد از صاحب غدیر و با تلاش بی وقفه و ۲۴ ساعته دکتر محمد رفیعی و کادر اجرائی هیئت بسکتبال گیلان این ناممکن ، ممکن شد تا باردیگر حدیث عشق خالصانه مخلصان ، حماسه ساز شود.
حماسه ای برآمده از دل ناامیدی و یأس . همچون شعله در سیاهچاله ای تاریک و مبهم.
دکتر محمد رفیعی سکاندار کشتی بسکتبال گیلان در دریای پرتلاطم ناملایمات ، نزدیک به ظهر امروز خبر از اخذ موافقت مقامات ذیربط در سطوح مدیریتی وزارت ورزش و فدراسیون بسکتبال جهت ورود تیم نونهالان نخبگان پسران به جدول مسابقات دادند و با این خبر مسرت بخش در روز سالروز ولایت مولای متقیان ، شادی نونهالان ، خانواده ها ، مربیان زحمتکش و همه دلسوزان واقعی بسکتبال گیلان را دوچندان کردند.
دکتر رفیعی ضمن تقدیر از پیگیریهای مجدانه آقای مهندس رحیم زاده -دبیر تلاشگر هیئت بسکتبال گیلان- و سایر دست اندرکاران خدوم که طی چهار روز گذشته از تمام توان ، انرژی ، وقت و روابط خود جهت پیشبرد این مسئله اهتمام تام ورزیدند افزود : شب گذشته و در ساعات پایانی شب طی تماس با مسئولین ارشد وزرات ورزش و فدراسیون بسکتبال کشور از ایشان استدعا نمودم تا نگذارند امید آینده سازان ما ناامید شود که بدنبال آن دستور ورود گیلان به جدول مسابقات را صادر شد که بینهایت از همه بزرگوار کمال سپاسگزاری را دارم.
دکتر رفیعی ضمن ابراز خرسندی از همکاری بیدریغ اولیای محترم بازیکنان اعلام کرد، طی سه روز گذشته از نزدیک با اولیای محترم بازیکنان در تماس بودم و میدیدم که چگونه برای موفقیت فرزندان دلبندشان نگرانند ، نمیتوانستم بی تفاوت باشم و سعی کردم با کمک همکارانم در کادر اجرائی هیئت استان و اداره ورزش و جوانان گیلان و تمامی صاحب منصبان ورزش استان و کشور این اعزام را که بدلیل پاره از مشکلات ثبت نام سیستمی میرفت تا لغو شود ، عملی نماییم که بحمدالله موفق شدیم.
دکتر رفیعی افزود : با استعانت از درگاه خداوند متعال و به یُمن این عید سعید و با عنایات خاصه مولای متقیان ، در ساعات میانی ظهر روز سه شنبه ، اعزام تیم نخبگان پسران گیلان به دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور میسر شد که جا دارد همگی شاکر باشیم.
رئیس هیئت بسکتبال گیلان خطاب به نونهالان آینده ساز کشور و در لحظه اعزامشان به این سرمایه های ارزنده استان خاطرنشان کرد ، صرفنظر از هر نتیجه ای که کسب شود ، همین مسئله اعزام شما خود دلیلی بر ترک یأس و نومیدی و داشتن روحیه جهادی و امیدوارانه به آینده برای هر چه بهتر ساختن جامعه خواهد بود. بدانید که دعای خیر یک استان و در درجه اول مادران و پدران عزیزتان توشه راهتان خواهد بود./خبر راست


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات