خبرهای ویژه

» اخبار ویژه اسلایدر » شکایت ایرانیهای مقیم آمریکا از ترامپ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۸

 کد خبر: 1001
 12 بازدید

شکایت ایرانیهای مقیم آمریکا از ترامپ

گروهی از ایرانیهای مقیم آمریکا در دادگاهی در این کشور از دستور مهاجرتی دونالد ترامپ شکایت کرده‌ و آن را ناعادلانه خواندند.

شکایت ایرانیهای مقیم آمریکا از ترامپ
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/05239

گروهی از ایرانی‎های مقیم آمریکا در دادگاهی در این کشور از دستور مهاجرتی دونالد ترامپ شکایت کرده‌ و آن را ناعادلانه خواندند.

به گزارش انعکاس آزاد، گروهی از ایرانی‎های مقیم آمریکا با تنظیم شکایتی در دادگاه فدرال کالیفرنیا اعلام کرده‌اند که دستور مهاجرتی ترامپ مبنی بر منع ورود به آمریکا که شهروندان ایران و ۴ کشور دیگر با اکثریت مسلمان را تحت تأثیر قرار داده، ناعادلانه است.

شهروندان قانونی آمریکا و همچنین جمعی از وکلا در این شکایت اعلام کرده‌اند که ماه‌ها منتظر معافیت برای این دستور اجرایی هستند که تنها بر اساس یک تعصب شخصی صادر شده است.

یکی از این وکلا در گفت‎وگو با خبرگزاری «آسوشیتدپرس» می‎گوید: ما هیچ روند رسمی دیگری برای دریافت معافیت نداریم. این شهروندان هیچ گزینه دیگری ندارند وتنها امیدی که دارند اقدام دادگاه در این باره است.

سال ۲۰۱۷ دونالد ترامپ با امضای دستور اجرایی یک طرح مهاجرتی، ورود شهروندان از ۶ کشور لیبی، سومالی، سوریه، یمن، کره شمالی و ایران را به آمریکا منع کرد.

منبع: میزان

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ویژه اسلایدر , سیاسی
ارسال دیدگاه

تبلیغات