خبرهای ویژه

» توسعه شهری » شورای اسلامی و شهرداری رشت از خبرنگاران تقدیر کرد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۸

 کد خبر: 4922
 8 بازدید

شورای اسلامی و شهرداری رشت از خبرنگاران تقدیر کرد

همزمان با هفدهم مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار مراسم تقدیر از خبرنگاران به همت شورا و شهرداری رشت برگزار شد.

شورای اسلامی و شهرداری رشت از خبرنگاران تقدیر کرد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/19611
همزمان با هفدهم مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار مراسم تقدیر از خبرنگاران به همت شورا و شهرداری رشت برگزار شد.

به گزارش انعکاس آزاد ، رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در سالن اجتماعات پرورشگاه مژدهی رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار اظهار کرد : این روز را خدمت تمامی فعالان حوزه رسانه تبریک می گویم و امیدوارم قلم هایشان در راستای اعتلای شهر و کشور بیش از پیش پُر توان باشد.

محمد حسین واثق کارگرنیا با بیان اینکه هدف مدیریت شهری رشت از این مراسم تجدید دیدار با خبرنگاران شریف و قدردانی بابت تمامی زحماتشان است افزود: به زودی در قالب هم نشینی با اصحاب رسانه در خدمت خبرنگاران محترم هستیم تا از نقطه نظرات آنان در راستای توسعه همه جانبه شهر بهره مند شویم.

شهردار رشت نیز در این مراسم با تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: بابت انعکاس اقدامات مجموعه مدیریت شهری از رسانه های پرتلاش تقدیر می کنم .

رحیم شوقی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید صارمی افزود: با وضعیتی که امروزه مدیریت شهری با حمایت های رئیس شورا و  دیگر اعضای شورا به آن دست پیدا کرده است ، در تلاشیم تا یکسری از پروژه های بزرگ و تاثیرگذار در بهبود وضعیت شهر را اجرایی کنیم و ان شاا شاهد رفع مشکلاتی همچون پسماند و.. که سالهاست شهر با آن دست به گریبان است باشیم و در این مسیر مساعدت و همراهی رسانه ها را نیاز داریم .

در پایان این مراسم از خبرنگاران تقدیر بعمل آمد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات