خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » شهردار رشت در کمیته فنی شورای عالی ترافیک کشور شرکت کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۷:۲۰

 کد خبر: 2211
 10 بازدید

شهردار رشت در کمیته فنی شورای عالی ترافیک کشور شرکت کرد

شهردار رشت در این جلسه توضیحات کاملی در باره این پروژه ارائه داد و از همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان استان در تصویب این پروژه در شورای عالی ترافیک استان قدردانی کرد و خواستار همکاری برای تصویب نهایی آن در شورای عالی ترافیک کشور شد.

شهردار رشت در کمیته فنی شورای عالی ترافیک کشور شرکت کرد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/69547
به گزارش انعکاس آزاد، در این نشست ابهاماتی در زمینه این پروژه مطرح شد که قرار است ظرف دو هفته آینده این ابهامات رفع گردد تا پس از آن در شورای عالی ترافیک مورد تایید قرار گرفته و کار در روال قانونی پیش برود.
بر پایه این گزارش در این جلسه دکتر محمدیان دبیر شورای عالی ترافیک کشور، دکتر نصرتی قائم مقام سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریها، مهندس کوچکی نژاد نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، دکتر رضا رسولی عضو شورای اسلامی شهر رشت و دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت حضور داشتند.شهردار رشت در این جلسه توضیحات کاملی در باره این پروژه ارائه داد و از همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان استان در تصویب این پروژه در شورای عالی ترافیک استان قدردانی کرد و خواستار همکاری برای تصویب نهایی آن در شورای عالی ترافیک کشور شد.
گفتنی است، در جلسه کمیته فنی شورای عالی ترافیک کشور کارشناسان حفاظت محیط زیست، راه و شهرسازی، وزارت کشور، پلیس و… حضور داشتند.
شایان ذکر است پس از رفع ابهامات مطرح شده در این جلسه در دو هفته آینده پروژه تراموای رشت برای تصویب در شورای عالی ترافیک مطرح می شود.         

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات