خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » شهردار رشت در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری: هیچ بهانه ای برای به تعویق انداختن کارها وجود ندارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۱

 کد خبر: 1644
 12 بازدید

شهردار رشت در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری: هیچ بهانه ای برای به تعویق انداختن کارها وجود ندارد

شهردار کلانشهر رشت در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری این شهر با اشاره به ارتباط تنگاتنگ و همکاری صمیمانه شهرداری با نماینده ولی فقیه، نهادهای نظامی، انتظامی، ادارات و دستگاه های اجرایی گفت: با وجود این هماهنگی هیچ بهانه ای برای به تعویق انداختن کارها و امورات وجود ندارد.

شهردار رشت در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری: هیچ بهانه ای برای به تعویق انداختن کارها وجود ندارد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/91554
شهردار کلانشهر رشت در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری این شهر با اشاره به ارتباط تنگاتنگ و همکاری صمیمانه شهرداری با نماینده ولی فقیه، نهادهای نظامی، انتظامی، ادارات و دستگاه های اجرایی گفت: با وجود این هماهنگی هیچ بهانه ای برای به تعویق انداختن کارها و امورات وجود ندارد.

به گزارش انعکاس آزاد، دکتر ناصر حاج محمدی عصر آخرین شنبه تابستان امسال در نشست شورای معاونان، مدیران مناطق و ستادی شهرداری رشت که با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر برگزار شد، تاکید کرد: با توجه به پیش بینی وضعیت هوا به وسیله سازمان هواشناسی و با توجه به احتمال بارندگی پیش رو، تمام کارکنان شهرداری باید در حالت آماده باش باشند تا هیچ مشکلی برای شهروندان‌ به وجود نیاید.

وی گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم تا شهر به صورت شایسته و مطلوب اداره شود.

حاج محمدی با بیان‌ اینکه شهرداری رشت هم اکنون در شرایط دشوار اقتصادی قرار دارد، افزود: باید با برنامه ریزی دقیق نسبت به برون ‌رفت از این‌ مشکلات اقدام کرد.

شهردار کلانشهر رشت همچنین با توجه به فرا رسیدن بازگشایی مدارس و دشواری مسیرهای دسترسی درون شهری با افزایش ترافیک، تایید کرد: باید تلاش کنیم‌ تا نسبت به روان سازی ترافیک شهری اقدام شود.‌

حاج محمدی با بیان‌ اینکه شهرداری باید از خمودی و همچنین حاشیه ها فاصله بگیرد، ادامه داد: گزارش عملکرد صد روزه شهرداری رشت نیز در چند روز آینده آماده شده و به شورای محترم شهر ارائه می گردد.

وی گفت: تلاش شده است تا کمترین تغییرات، در این مدت کوتاه صورت بگیرد و هرگونه جا به جایی نیروهای انسانی انجام شده در کادر شهرداری رشت نیز بر اساس ضروریات انجام شود.

شهردار کلانشهر رشت همچنین زمان را برای اجرای فعالیتهای عمرانی و سرمایه گذاری بسیار کوتاه دانست‌ و افزود: امروز شهرداری برای انجام پروژه های سرمایه گذاری بهترین دوران خود را سپری می کند.

وی ادامه داد: از حضور ریاست فعلی شورای شهر که با کوله باری از تجارب حاکمیتی در خدمت مردم هستند و همچنین همکاری استاندار محترم گیلان با شهرداری رشت باید قدردانی نمایم.

حاج محمدی خبر داد: بسیاری از پروژه های سرمایه گذاری، مورد استقبال اعضای شورا قرار گرفته و در صورت‌ انجام سرمایه گذاری در این پروژه ها خیلی از مشکلات و عقب ماندگی های شهر برطرف خواهد شد.

شهردار رشت در ادامه افزود: شهرداری در تلاش است تا به ایده آل ها در زمینه توقعات و انتظارات شورای شهر دست یابد و رضایت همه اعضای شورای شهر را جلب کند.

وی بر لزوم‌ همسو و هماهنگ شدن با شورا تاکید کرد و افزود: باید یک صدا و متحد به سمت توسعه شهر گام برداریم.

حاج محمدی گفت: پروژه تراموای شهر رشت نیز باید با جدیت بیشتر دنبال شود و با این دیدگاه مباحث مربوط به تملک املاک مسیر ریلی نیز آغاز شده است.

شهردار رشت تصریح کرد: مدیران‌ مناطق هم باید نسبت به همسان سازی امور مالی اقدام کنند که این‌ مهم با ممیزی املاک و سرعت گرفتن بخش های فیزیکی پروژه های عمرانی امکان‌پذیر خواهد بود.

حاج محمدی گفت: مدیران‌ مناطق در شناسایی ظرفیتهای مالی و بهره برداری از آن اقدام‌ کنند و سعی نمایند در این‌ کار از یکدیگر پیشی بگیرند.

گفتنی است در این‌ نشست همچنین رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاشهای شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری گفت: تلاشهای شهردار، زمانی نتیجه خواهد داد که تمام سیستم شهری با وی همکاری کنند.

اسماعیل حاجی پور با بیان اینکه امروز شرایط برای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به شهروندان فراهم است، بر لزوم تکریم‌ ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: وظیفه همه مجموعه مدیریت شهری رفع مشکلات‌ شهروندان و ایجاد امید در دل آنان است. میزان رضایتمندی مردم از عملکرد شهرداری باید در پایان هر ماه بررسی، گزارش و اعلام شود تا اقدامات لازم نسبت رفع علت پسرفت و یا تقویت پیشرفت صورت گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در پایان سخنانش بر لزوم پرداخت به موقع دستمزد کارگران تاکید کرد.

 

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات