خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » شهردار رشت خواستار همکاری همه جانبه ایثارگران برای حل مشکلات شهر شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۷

 کد خبر: 1292
 9 بازدید

شهردار رشت خواستار همکاری همه جانبه ایثارگران برای حل مشکلات شهر شد

شهردار رشت در دیدار با آزادگان شاغل در این شهرداری، کمک همه جانبه ایثارگران را برای حل مشکلات فراوان شهر رشت خواستار شد و گفت: رشت، اعتبار آبروی ما است و حفظ آبرو از اهداف همیشگی ایثارگران و رزمندگان بوده و هست. به گزارش انعکاس آزاد، دکتر حاج محمدی با شنیدن درد دل های آزادگان […]

شهردار رشت خواستار همکاری همه جانبه ایثارگران برای حل مشکلات شهر شد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/41024
شهردار رشت در دیدار با آزادگان شاغل در این شهرداری، کمک همه جانبه ایثارگران را برای حل مشکلات فراوان شهر رشت خواستار شد و گفت: رشت، اعتبار آبروی ما است و حفظ آبرو از اهداف همیشگی ایثارگران و رزمندگان بوده و هست.

به گزارش انعکاس آزاد، دکتر حاج محمدی با شنیدن درد دل های آزادگان شاغل در شهرداری اظهار کرد: با توجه به مشکلات موجود در شهرداری، همکاری رزمندگان و ایثارگران را با این تشکیلات مهم و موثر می دانم.

حاج محمدی کمک همه جانبه ایثارگران را برای حل مشکلات فراوان این نهاد خواستار شد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گیلان‌ نیز در این آیین اظهار کرد: موفقیت ها در طول تاریخ کشور، همواره براساس استواری ها بنا شده است.

سرهنگ بایرامی گفت: رزمندگان تاریخ زنده جنگ هستند و مطالب و خاطرات این قشر، برای انتقال به نسل آینده، باید به رشته تحریر درآید.

 

مسئول ایثارگران شهرداری رشت نیز در این نشست گفت: شهرداری رشت با مجموع ۵۲۰ ایثارگر، بزرگترین مجموعه ایثارگران را در شهر داراست.

امیر ترومیده با بیان مشکلات ایثارگران خواستار برگزاری نشست جداگانه با دکتر حاج محمدی شد.

گفتنی است در این نشست از آزادگان شاغل در شهرداری رشت نیز تجلیل شد.

شایان گفتن است علاوه بر آزادگان شاغل در شهرداری، محمدحسن علیپور، محمدحسن عاقل منش و فاطمه شیرزاد به عنوان سه تن از اعضای شورا، سرهنگ عباس بایرامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، علیرضا قانع سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت نیز حضور داشتند.

 

 

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات