خبرهای ویژه

» اخبار ویژه » سیدحسین رضویان در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۴

 کد خبر: 2784
 3 بازدید

سیدحسین رضویان در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام کرد

در ششمین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر، سید حسین رضویان در فرمانداری شهرستان رشت حضور خود را در انتخابات نهایی کرد.

سیدحسین رضویان در انتخابات شورای شهر رشت ثبت نام کرد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/80456

در ششمین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر، سید حسین رضویان در فرمانداری شهرستان رشت حضور خود را در انتخابات نهایی کرد.

به گزارش انعکاس آزاد، سید حسین رضویان، پس از حضور در گلزار شهدای رشت و تجدید میثاق با شهیدان، جهت ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در محل فرمانداری این شهرستان حضور یافت.

در ششمین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر، سید حسین رضویان در فرمانداری شهرستان رشت حضور خود را در انتخابات نهایی کرد

رضویان که دانش آموخته مدیریت و دانشجوی دکترای تخصصی علوم سیاسی و چهره ای آشنا برای مردم و اهالی رسانه  است، با حضور در انتخابات، یکی از جدی ترین گزینه ها در این رقابت محسوب میشود که با برخورداری از پایگاه اجتماعی گسترده در کنار حمایت نخبگان و صاحب نظران، از هم اکنون توانسته است نگاه ها را به سوی خود جلب کند.
گفتنی است در ماه‌های اخیر سخنرانی ها و ایده های مطرح شده توسط سیدحسین رضویان درباره توسعه و نوسازی ، گردشگری وسرمایه گذاری، تعریف و تفکیک مدیریت شهری از مدیریت شهرداری، تبدیل سرمایه به ثروت با نگاه به منابع آبی شهر رشت همچون تالاب عینک و دو رودخانه زرجوب و گوهر رود، محیط زیست و فضای سبز همچنین جایگاه طبقه متوسط شهری مورد توجه محافل مختلف قرار گرفته است.
وی در یکی از آخرین اظهار نظرهای اینستاگرامی خود نوشته بود:ما شهری می‌خواهیم که در آن حرف مردم در جریان باشد نه چیز دیگر.
رضویان در رزومه خود کارشناسی امور بازرگانی آب منطقه ای گیلان، هفت سال مدیریت دفتر روابط عمومی و دبیری شورای اطلاع رسانی وزارت نیرو، دبیری کمیسیون سرمایه گذاری توریسم منابع آب گیلان همچنین سردبیری هفته نامه رخداد گیلان را دارد. وی از طراحان، نویسندگان و مجریان شناخته شده شبکه باران است که برنامه های اجتماعی، مذهبی، سیاسی همچون هشتگ جوونی، سحرهای ماه مبارک رمضان، با نمایندگان و ادوار انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات