خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » سگ وحشی یک زن و سه کودک را در بیرجند تکه پاره کرد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۳

 کد خبر: 4083
 12 بازدید

سگ وحشی یک زن و سه کودک را در بیرجند تکه پاره کرد

فرماندار بیرجند گفت: سه کودک و یک زن در این شهرستان مورد حمله سگ قرار گرفتند و اقدامات درمانی لازم برای آنان انجام شده است.

سگ وحشی یک زن و سه کودک را در بیرجند تکه پاره کرد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/62546

فرماندار بیرجند گفت: سه کودک و یک زن در این شهرستان مورد حمله سگ قرار گرفتند و اقدامات درمانی لازم برای آنان انجام شده است.

به گزارش انعکاس آزاد، علی فاضلی‌فرد روز یکشنبه افزود: حدود ساعت هفت صبح امروز در روستای حسین‌آباد سادات از توابع شهرستان بیرجند سه کودک مورد حمله یک قلاده سگ ولگرد قرار گرفتند. وی عنوان کرد: در این حادثه یک دختر ۶ ساله از ناحیه صورت و دست، پسر چهار ساله از ناحیه دست و سر همچنین پسر ۱۱ ساله از ناحیه پا دچار گازگرفتگی توسط سگ شدند. فرماندار بیرجند گفت: این مصدومان بلافاصله با اورژانس به بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند منتقل شدند که کارهای درمانی و واکسیناسیون آنان به موقع انجام شد و ادامه درمان هم در حال پیگیری و انجام است. وی ادامه داد: حال عمومی این کودکان خوب گزارش شده است. فاضلی‌فرد گفت: این قلاده سگ در ادامه مسیر خود به سمت روستای شمس‌آباد، ۲ قلاده سگ دیگر را مورد حمله قرار می‌دهد.


 

وی افزود: همچنین در روستای شمس‌آباد یک خانم ۵۵ ساله از ناحیه دست دچار گازگرفتگی می‌شود که بلافاصله به بیمارستان منتقل شده و کار درمانی این مصدوم هم در حال انجام است و حال عمومی اش خوب گزارش شده است. فرماندار بیرجند بیان کرد: این قلاده سگ بلافاصله توسط تیم دامپزشکی جمع‌آوری و معدوم شد، نمونه‌برداری و آزمایش برای احتمال مبتلا بودن به بیماری هاری هم انجام شده است. وی گفت: همچنین بقایای غذاهایی که مورد استفاده سگ‌های ولگرد در حاشیه روستاهای مذکور قرار می‌گرفت، جمع‌آوری شد. وجود سگ‌های ولگرد یکی از معضلات مناطق شهری و روستایی خراسان جنوبی است و دی سال ۱۴۰۰ نیز حمله سگ‌های ولگرد جان یک کودک پنچ ساله در امیرآباد بیرجند را گرفت./شهرخبر


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , درحاشیه
ارسال دیدگاه

تبلیغات