خبرهای ویژه

» اخبار ویژه » سفیر آمریکا لیبی را ترک کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۰

 کد خبر: 43
 12 بازدید

سفیر آمریکا لیبی را ترک کرد

سفیر آمریکا در لیبی این کشور را به دلیل مشکلات امنیتی ترک کرد. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه خبری الجزیره اعلام کرد، دبرا جونز سفیر آمریکا در لیبی این کشور را به دلیل مشکلات امنیتی ترک کرد. این شبکه خبری همچنین اعلام کرد که سربازان آمریکایی درحال کمک به تخلیه سفارت آمریکا […]

سفیر آمریکا لیبی را ترک کرد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/ABY2m

سفیر آمریکا در لیبی این کشور را به دلیل مشکلات امنیتی ترک کرد.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه خبری الجزیره اعلام کرد، دبرا جونز سفیر آمریکا در لیبی این کشور را به دلیل مشکلات امنیتی ترک کرد.
این شبکه خبری همچنین اعلام کرد که سربازان آمریکایی درحال کمک به تخلیه سفارت آمریکا در لیبی هستند.
پایگاه الوسط به نقل از شاهدان عینی اعلام کرد که صبح روز جمعه (۳‌مرداد) دو موشک به نزدیک ساختمان سفارت آمریکا در خیابان ولی عهد طرابلس واقع در جاده فرودگاه بین المللی طرابلس اصابت کرده است.
این پایگاه همچنین اعلام کرد که تاکنون هیچ اطلاعاتی از حجم خسارتهای احتمالی به سفارت آمریکا به دست نیامده است؛ اما شاهدان عینی اعلام کردند که دو ساختمان مجاور این سفارت نیز به طور مستقیم هدف قرار داده شده است.
شهر طرابلس بویژه فرودگاه بین المللی طرابلس طی روزهای گذشته شاهد درگیری‌های خونین بین شبه نظامیان بود. در این درگیری‌ها ده‌ها تن کشته یا زخمی شده اند. علاوه بر این خسارتهای زیای نیز به این فرودگاه و هواپیماهای موجود در آن وارد شده است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات