خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » سبک فوتبال پرسپولیس، استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ایران

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۵

 کد خبر: 3952
 10 بازدید

سبک فوتبال پرسپولیس، استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ایران

ابراهیم اسدی، بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به کورس قهرمانی لیگ گفت: سبک بازی پرسپولیس، استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ما است.

سبک فوتبال پرسپولیس، استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ایران
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/39003

ابراهیم اسدی، بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به کورس قهرمانی لیگ گفت: سبک بازی پرسپولیس، استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ما است.

ابراهیم اسدی، بازیکن سابق پرسپولیس در گفت‌وگو با انعکاس آزاد درباره پیروزی این تیم مقابل پیکان و ادامه صدرنشینی در فاصله دو هفته تا پایان فصل اظهار کرد: خیلی انتقادات به پرسپولیس در این چند روز وارد شد که چرا بازی در ورزشگاه ازادی برگزار شد اما دیدید که پیکان در این بازی قدرتمند ظاهر شد و حتی چند موقعیت گلزنی را خلق کرد که منجر به گل نشد. بازی سخت و نفس‌گیری بود چون پرسپولیسی‌ها ۹۰ دقیقه حمله کردند و پیکان هم در ضدحملات خطرناک ظاهر شد اما قسمت این بود که پرسپولیس ۳ امتیاز را بدست بیاورد.
پرسپولیس ۳ امتیاز با ارزش را گرفت

وی ادامه داد: بازی دو صحنه مشکوک به پنالتی داشت، به خصوص خطا روی سعید صادقی که داور نگرفت. البته کارشناس‌های داوری باید درباره آن نظر بدهند. پرسپولیس در دقایق پایانی بازی را مدیریت کرد و یک ۳ امتیاز با ارزش را کسب کرد.
سبک فوتبال پرسپولیس، استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ایران است

اسدی درباره اینکه با این نتیجه پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی در این فصل است افزود: به اعتقاد من پرسپولیس باید خیلی زودتر از این‌ها مدعی اصلی قهرمانی قرار می‌گرفت. این تیم یک مقدار روند نزولی داشت چون ۸ امتیاز از استقلال و سپاهان و حتی گل‌گهر جلوتر بود و استارت قهرمانی پرسپولیس باید از همان جا زده می‌شد ولی قسمت این بود که این اتفاق‌ها در هفته‌های پایانی رقم می‌خورد. سبک بازی پرسپولیس و استقلال و سپاهان فراتر از لیگ ما است.

بازیکن سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: استقلال در دو هفته اخیر بدبیاری آورد و سپاهان هم مقابل ملوان امتیاز لازم را بدست نیاورد و همین باعث شد پرسپولیس خودش را از سایر تیم‌ها جدا کند.
اولویت پرسپولیس باید قهرمانی در لیگ باشد

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند با قهرمانی در جام حذفی در این فصل موفق به کسب دوگانه شود؟ گفت: این احتمال وجود دارد ولی کار سخت است. پرسپولیس چند سال است در کورس قهرمانی است ولی این تیم باید اولویتش را برای قهرمانی در لیگ برتر بگذارد و خودش را در لیگ برتر اثبات کند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره دیدار هفته آینده مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: در جام حذفی مقابل این تیم بازی کردیم. گل‌گهر تیمی است که فوتبال بسته‌ای را انجام می‌دهد. باید تمام تمرکز پرسپولیس روی این دیدار و موفقیت در لیگ باشد باشد تا اینکه از الان به فکر جام حذفی باشد.

به گزارش ایسنا، در طول تاریخ لیگ برتر ایران، پرسپولیس در دوره مربیگری برانکو ایوانکوویچ توانست در فصل ۹۸-۱۳۹۷ همزمان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود. تاکنون هیچ تیمی از زمان شکل‌گیری لیگ برتر موفق به این کار نشده است./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات