خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » زورگیر تاکسی اینترنتی دستگیر شد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۱

 کد خبر: 3716
 11 بازدید

زورگیر تاکسی اینترنتی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق خشن تاکسی‌های اینترنتی در تهران خبر داد.

زورگیر تاکسی اینترنتی دستگیر شد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/82651

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق خشن تاکسی‌های اینترنتی در تهران خبر داد.

به گزارش انعکاس آزاد، سرهنگ علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش راننده یک دستگاه تاکسی اینترنتی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و به ماموران اعلام کرد که چندی قبل مسافری را از طریق اپلیکیشن‌های تاکسی به مقصد میدان منیریه در تهران سوار بر خودرو کرده اما قبل از رسیدن به مقصد، مسافر با استفاده از سلاح سردی که همراه داشته اقدام به تهدید راننده کرده و تمامی اموال با ارزش از قبیل تلفن همراه و وجوه نقد این فرد را سرقت کرده و پس از توقف خودرو در محل خلوتی به سرعت از محل متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌ با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان راهی صحنه وقوع جرم شده و متوجه شدند که در مسیر تردد خودرو آثاری از متهم بر جای نمانده است. آنان در ادامه کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و بررسی‌های تخصصی موفق شدند متصرف تلفن همراه مسروقه را که یک زن جوان بود شناسایی کنند. با دستگیری  این زن مشخص شد که وی تلفن همراه را از فرد دیگری خریداری کرده است و اطلاعی از مسروقه بودن گوشی تلفن همراه ندارد.

ولیپور گودرزی افزود: کارآگاهان در گام بعدی با روش‌های علمی و تحقیقات دقیق‌تر هویت فروشنده تلفن همراه و  مخفیگاه وی را نیز مورد شناسایی قرار دادند که با دستگیری وی مشخص شد این فرد مالخر تلفن همراه است و همین سرنخ کافی بود تا ماموران سارق اصلی را نیز شناسایی کنند.

وی اضافه کرد:‌ کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه زورگیر شده و او را در یک عملیات منسجم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. متهم پس از انتقال به پایگاه پنجم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر سرقت از راننده تاکسی اینترنتی اعتراف کرد. همچنین در تکمیل تحقیقات پلیسی مشخص شد  که متهم سابقه دار بوده و پس از رهایی از زندان به ارتکاب اعمال مجرمانه خود  ادامه داده است.

ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی زورگیر و مالخر برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اجتماعی
ارسال دیدگاه

تبلیغات