خبرهای ویژه

» توسعه شهری » دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت با مدیر کل صدا و سیمای گیلان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۷

 کد خبر: 5052
 6 بازدید

دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت با مدیر کل صدا و سیمای گیلان

در دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت با مدیر کل صدا و سیمای گیلان به لزوم همکاری بیشتر این دو مجموعه با هدف فرهنگ سازی و ارائه آموزش پیرامون مباحثی همچون پسماند و… تاکید شد.

دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت با مدیر کل صدا و سیمای گیلان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/76974
در دیدار اعضای شورای اسلامی و شهردار رشت با مدیر کل صدا و سیمای گیلان به لزوم همکاری بیشتر این دو مجموعه با هدف فرهنگ سازی و ارائه آموزش پیرامون مباحثی همچون پسماند و… تاکید شد.
به گزارش انعکاس آزاد،  رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز بهمراه جمعی از اعضای شورا در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای گیلان در ساختمان صدا و سیما با اشاره به اینکه خدا را شاکریم  در دورانی زندگی می‌کنیم که حاکمیت شیعه حاکم است اظهار کرد: تعدادی از کارکنان شهرداری رشت به منظور خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) به کربلای معلی عازم شدند تا بتوانند همچون ادوار گذشته به این عزیزان خدمات رسانی کنند.

محمد حسین واثق کارگرنیا با تسلیت به مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و گرامی داشت هفته دولت و روز کارمند افزود: با خدمات ماندگاری که این دو شهید گرانقدر در دوران کوتاه خدمت انجام دادند برای همیشه نام و یاد آنان در قلب و روح جان مردم ماندگار شد.

وی با بیان اینکه در دوران فعالیت شورای چهارم رشت تعامل خوبی ما بین صدا و سیما و مجموعه مدیریت شهری حاکم بود افزود: صدا و سیما با حضور در جلسات شورا مباحث مهم را منعکس می کرد و مصوبات شورا را به اطلاع شهروندان شریف می رساند.

وی به پخش زنده جلسات صحن شورای رشت اشاره کرد و گفت: هر هفته خبرنگاران پرتلاش در جلسات صحن شورا حضور پیدا می کنند، اما به واسطه محدودیت هایی که به لحاظ مکان وجود دارد نمی توانیم به خوبی میزبان این خبرنگاران عزیز باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه صدا و سیما به صورت پراکنده برنامه های آموزشی در مباحث مختلف پخش می کند تصریح کرد:  در بخش پسماند به همکاری بیشتر صدا و سیما با مجموعه مدیریت شهری رشت نیاز داریم و مباحثی همچون سلامت ، بهداشت و..  از طریق آموزش تاثیرگذارتر است.

کارگرنیا با بیان اینکه پسماند، تفکیک زباله از مبدا و… مباحثی است که نیاز به فرهنگ سازی و ارائه آموزش از طریق صدا و سیما دارد افزود: امیدواریم با این مهم جامعه ای عاری از مشکلات داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه در ابتدای شروع فعالیت شورای ششم چنین نشستی  با مدیر کل پیشین صدا و سیما نیز برگزار شد افزود: قرار بود در همان زمان نیز تعاملات خوبی ما بین مجموعه مدیریت شهری و صدا و سیما رقم بخورد که متاسفانه عزمی از سوی شهرداری در این باره مشاهده نشد و پیشنهاد  می کنم مدیران روابط عمومی صدا و سیما، شورا و شهرداری رشت طی نشست هایی ، موضوعات مورد نظر را بررسی و به نقطه نظرات مشترک دست پیدا کنند.

کارگرنیا با بیان اینکه تجربه خوب پلیس در تعامل با صدا و سیما نشان دهنده آن است که فرهنگ سازی از طریق صدا و سیما و رسانه ها تاثیرگذاری بیشتر و زودتر دارد افزود: بستن کمربند ایمنی در حین رانندگی تاییدی بر این فرهنگ سازی و تاثیرگذاری است.

 

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات