خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر حین ورود به تهران

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۹

 کد خبر: 3946
 10 بازدید

دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر حین ورود به تهران

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری دو قاچاقچی موادمخدر با بیش از ۶۰ کیلوگرم تریاک در بزرگراه آزادگان خبر داد.

دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر حین ورود به تهران
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/96583

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری دو قاچاقچی موادمخدر با بیش از ۶۰ کیلوگرم تریاک در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش انعکاس آزاد، سرهنگ ضرغام آذین در تشریح جزئیات این خبر گفت: با تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ مشخص شد که یکی از مواد فروشان سابقه دار با همکاری فردی دیگر اقدام به تهیه مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از مرزهای جنوبی کشور کشور کرده و قصد دارد تا با انتقال آن به شهر تهران، نسبت به توزیع آن اقدام کند.

وی با بیان اینکه با کسب این اطلاعات، دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرار گرفت، گفت: با انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد متهمان با  استفاده از یک دستگاه خودروی سواری شاهین در حال تردد در محورهای مواصلاتی به تهران هستند که به دنبال این موضوع بلافاصله روز گذشته تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به محورهای مواصلاتی شهر تهران اعزام شده و پس از چندین ساعت گشت‌زنی نامحسوس و هدفمند سرانجام  خودروی مورد نظر را در بزرگراه آزادگان مشاهده کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه خودروی متهمان را متوقف کردند، گفت:‌ با متوقف کردن این خودرو، متهم اصلی به همراه همدستش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. همچنین داخل خودرو نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن ۶۱ کیلو و ۴۹۰گرم تریاک از خودروی متهمان کشف و ضبط شد.

آذین با اشاره به انتقال متهمان به پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، گفت:‌این افراد تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود برای خرید موادمخدر به قصد توزیع آن در پایتخت اعتراف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه یکی از متهمان جزو افراد سابقه‌دار در امر خرید و فروش موادمخدر بود، گفت: برای هر دو متهم پرونده‌های جداگانه تشکیل شده و آنان به همراه مواد مخدر کشف شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اجتماعی , درحاشیه
ارسال دیدگاه

تبلیغات