خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » در محل تالار حکمت دانشگاه گیلان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۰

 کد خبر: 5600
 62 بازدید

در محل تالار حکمت دانشگاه گیلان

اختتامیه اولین همایش ملی شهرهای فردا خلاقیت نوآوری و فناوری و توسعه پایدار با حضور شهردار رشت برگزار شد.

در محل تالار حکمت دانشگاه گیلان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/21361

اختتامیه اولین همایش ملی شهرهای فردا خلاقیت نوآوری و فناوری و توسعه پایدار با حضور شهردار رشت برگزار شد.

 به گزارش انعکاس آزاد ، مراسم اختتامیه اولین همایش ملی <<شهرهای فردا، خلاقیت، نوآوری و توسعه پایدار>> در سه محور اصلی شهرسازی، خلاقیت، نوآوری و فناوری و محیط زیست و توسعه پایدار با حضور رحیم شوقی شهردار رشت در محل تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد.
۱۷۵ مقاله به دبیرخانه همایش مذکور رسید که پس از داوری تعداد ۱۴۴ مقاله توسط کمیته های علمی مورد پذیرش قرار گرفت و از این میان تعداد ۳ مقاله به صورت سخنرانی و ۲۰ مقاله به صورت پوستر انتخاب شد.
آشنایی با نگرش ها و شیوه های آینده نگاری توسعه شهری، بازشناسی جایگاه خلاقیت و نوآوری در توسعه شهری پایدار، آشنایی با نقش فناوری های نوین در مدیریت و برنامه ریزی شهری آینده، بازشناسی نقش شهرهای خلاق و شهروندان خلاق در توسعه پایدار شهری، پرداختن به مباحث نظری و اجرایی شهرهای هوشمند، پرداختن به مباحث نظری و اجرایی شهرهای انسان محور، آشنایی و به کارگیری شیوه های برندینگ شهری به ویژه در زمینه های برندینگ مکان، رویداد و شخصیت از جمله اهداف برگزاری این همایش دو روزه بود که ۲۸ و ۲۹ آذرماه جاری برگزار شد.
سه سخنران برگزیده و صاحبان پوسترهای منتخب در مراسم اختتامیه اولین همایش ملی <<شهرهای فردا، خلاقیت، نوآوری و توسعه پایدار تقدیر شدند.
 
 
 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات