خبرهای ویژه

» توسعه شهری » در دیدار شهردار رشت با فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت هفته بسیج عنوان شد: لزوم ترویج تفکر بسیجی در جامعه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۷

 کد خبر: 2582
 8 بازدید

در دیدار شهردار رشت با فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت هفته بسیج عنوان شد: لزوم ترویج تفکر بسیجی در جامعه

شهردار رشت گفت: «تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و این یک رکن اساسی است» باید تفکر بسیجی بر جامعه حاکم شود تا بتوانیم بخشی از وظیفه خود در دفاع از انقلاب اسلامی را ایفا کنیم.

در دیدار شهردار رشت با فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت هفته بسیج عنوان شد: لزوم ترویج تفکر بسیجی در جامعه
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/10302
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، سید محمد احمدی شهردار رشت با سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت دیدار کرد. سید محمد احمدی در این دیدار ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج گفت: متاسفانه امسال شیوع ویروس همه گیر کرونا و الزام به رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر حفظ فاصله اجتماعی، منجر به عدم  برگزاری مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی همانند سالهای گذشته شد اما هیچگاه از توجه و اهمیت به نقش موثر بسیج در جامعه کاسته نشد، بلکه در این شرایط بسیج نقش پررنگی در تامین سلامت مردم داشته است. شهردار رشت به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که “بسیج لشکر مخلص خداست”  اشاره کرد  و افزود: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای که فرمودند : «تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و این یک رکن اساسی است» باید تفکر بسیجی بر جامعه حاکم شود تا بتوانیم بخشی از وظیفه خود در دفاع از انقلاب اسلامی را ایفا کنیم. احمدی خاطر نشان کرد: با تعامل های خوبی که  بین دستگاه های اجرایی، قضایی و نظارتی وجود دارد همه تلاش خود را می‌کنیم تا در حوزه خدمت رسانی عملکردی صحیح و مطلوب داشته باشیم. وی با بیان اینکه بسیج نقش پررنگی در تأمین امنیت و خدمت رسانی به مردم دارد بر تعامل بیشتر بین شهرداری و سپاه ناحیه مرکزی رشت تاکید کرد و اذعان داشت: بسیج در تمامی بحران ها حضور فعال داشته و ثابت کرده است که همواره در کنار مردم خواهد بود. در ادامه این جلسه قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با تبریک هفته بسیج به تشریح طرح «حاج قاسم سلیمانی» به‌منظور مقابله با کرونا با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی گیلان و شهرداری رشت پرداخت.                    

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات