خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » خودروی برنده جایزه فیلم فجر به مردم خوی اعطا نشد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۴

 کد خبر: 3535
 11 بازدید

خودروی برنده جایزه فیلم فجر به مردم خوی اعطا نشد.

جایزه فیلم فجر به مردم خوی اعطا نشد و مدیریت جشنواره ایرانخودرو و سایپا را مقصر شناخت.

خودروی برنده جایزه فیلم فجر به مردم خوی اعطا نشد.
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/61933

جایزه فیلم فجر به مردم خوی اعطا نشد و مدیریت جشنواره ایرانخودرو و سایپا را مقصر شناخت.

به گزارش  انعکاس آزاد | مجید صالحی با انتشار پستی در اینستاگرام و اعتراض به این ماجرا که هنوز جایزه‌اش را پرداخت نکردن، خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.

مجید صالحی که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شده بود و در تریبون اختتامیه اعلام کرد که جایزه مادی‌اش را به مردم خوی تقدیم می‌کند با انتشار استوری خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت:

«امان از دست مسئولین با وجدان و با شرف.
به بنده یک دستگاه خودرو به عنوان جایزه بهترین بازیگر قرارشد بدهند و بنده با کمال افتخار تقدیم مردم زلزله زده مظلوم و مهربان خوی کردم؛ و زحمت آن را هم به هادی حجازی‌فر دادم که در آن برهه همراه خانم آیدا پناهنده در حال کمک رسانی به همشهریان شریفشان بودند. افسوس بعد از دو ماه و نیم هنوز تحویل ندادند و‌ای کاش حداقل در شب عید انجام می‌شد تا کمک کوچک و ناچیزی می‌شد برای فرزندان نازنین خوی چرا که آن روز‌ها نیاز بیشتری داشتند. خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.»

پاسخ دبیرخانه جشنواره فیلم فجر

سیمون سیمونیان مسئول دبیرخانه چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در واکنش به اعتراض مجید صالحی به اهدا نشدن خودروی برگزیدگان این رویداد توضیحاتی ارائه کرد.

سیمون سیمونیان مسئول دبیرخانه چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفتگو با مهر درباره واقعیت این است که در این جریان شرکت‌های خودروساز باید پاسخگو باشد. سازمان سینمایی و دبیرخانه جشنواره بعد از برگزاری اختتامیه برگزیدگان را در قالب نامه‌ای به دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا معرفی کرده و اگر تعللی در تحویل خودرو‌ها صورت گرفته از سوی شرکت‌های خودروساز است.

وی ادامه داد: احتمالاً پروسه اداری تحویل این خودرو‌ها طولانی شده است. ما اسامی را اسفندماه به خودروسازان اعلام کرده‌ایم و واقعاً اطلاعی ندارم که چرا تا به امروز تحویل خودرو‌ها با تأخیر مواجه شده است.

سیمونیان تأکید کرد: از طرف دفتر جشنواره فیلم فجر و سازمان سینمایی همه کار‌های مربوط به اهدای جوایز برگزیدگان طبق روال انجام شده و پیگیری‌های لازم هم صورت گرفته است. نامه رسمی معرفی برگزیدگان، برای اهدای ۲۵ خودرو به برگزیدگان، خطاب به مدیران فروش این دو شرکت صادر شده است.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , فرهنگی
ارسال دیدگاه

تبلیغات