خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری رشت برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۲

 کد خبر: 2199
 8 بازدید

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری رشت برگزار شد

شهردار رشت گفت: همه موظف به ثبت ورود و خروج در دستگاه حضور و غیاب بوده و هر کس در این مجموعه به هر دلیلی نسبت به این امر امتناع ورزد، حوزه نیروی انسانی حق پرداخت حقوق و مزایا به آن شخص را ندارد.

جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری رشت برگزار شد
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/03145
به گزارش انعکاس آزاد، این جلسه به ریاست دکتر ناصر حاج محمدی شهردار رشت و با حضور معاونین، مدیران ستادی و رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت برگزار شد.
در ابتدای جلسه حاج محمدی شهردار رشت ضمن تأکید بر پیگیری دقیق و سریع پروژه های در دست اقدام، به موضوع نظم و انضباط اداری اشاره کرد و افزود: همه موظف به ثبت ورود و خروج در دستگاه حضور و غیاب بوده و هر کس در این مجموعه به هر دلیلی نسبت به این امر امتناع ورزد، حوزه نیروی انسانی حق پرداخت حقوق و مزایا به آن شخص را ندارد.
همچنین در این جلسه شهردار رشت با اعلام خبر تملک عرصه باقیمانده در مسیر پروژه سرچشمه، از معاونت عمرانی شهرداری خواست تا در اولین فرصت نسبت به اتمام و بازگشایی مسیر اقدام نماید.
شایان ذکر است جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری هر هفته به طور مستمر جهت پیگیری و بررسی روند اجرایی برنامه ها و پروژه ها و امور جاری شهرداری برگزار می شود.        

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات