خبرهای ویژه

» اخبار ویژه اسلایدر » ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۲

 کد خبر: 1263
 5 بازدید

ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو

 بررسی میدانی در بازار خودرو حاکی از تداوم ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار و رکود در خرید و فروش‌ها در مقایسه با ۱۰ روز گذشته است. به گزارش انعکاس آزاد،  ثبات قیمت در خودروهای گروه سایپا بیشتر به چشم می‌خورد، به‌طوری که روز گذشته هر دستگاه پراید ۱۱۱ به ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، […]

ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/08632

 بررسی میدانی در بازار خودرو حاکی از تداوم ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار و رکود در خرید و فروش‌ها در مقایسه با ۱۰ روز گذشته است.

به گزارش انعکاس آزاد،  ثبات قیمت در خودروهای گروه سایپا بیشتر به چشم می‌خورد، به‌طوری که روز گذشته هر دستگاه پراید ۱۱۱ به ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۱ به ۴۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۲ به ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پراید ۱۵۱ به ۴۴ میلیون تومان، تیبا صندوق‌دار ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، تیبا ۲ هاچ بک ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ساینا ۵۷ میلیون تومان قیمت خوردند.در قسمت مونتاژی‌های این گروه نیز چانگان ۱۷۲ میلیون تومان و سراتو ۳۰۳ میلیون تومان قیمت دارند. همچنین در بین محصولات ایران‌خودرو نیز هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بدون آپشن با قیمت ۸۰ میلیون تومان و نسخه فول آن ۸۲ میلیون تومان است. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۵ بدون آپشن ۹۵ میلیون تومان و فول ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ به ۷۱ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ اس. ال. ایکس ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، پژو پارس ۹۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۱۲۳ میلیون تومان، دنا تیپ ۲ بدون آپشن ۱۱۱ میلیون تومان و دنا پلاس دو ایربگ بدون سانروف ۱۳۵ میلیون تومان قیمت خوردند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ویژه اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه

تبلیغات