خبرهای ویژه

» اخبار ویژه » تله صداوسیمای گیلان برای شهردار رشت/ ساخت گزارش خبری به سبک سریال‌های با کیفیت شبکه باران!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲

 کد خبر: 1002
 15 بازدید

تله صداوسیمای گیلان برای شهردار رشت/ ساخت گزارش خبری به سبک سریال‌های با کیفیت شبکه باران!

 باید قبول کنیم که در ماجرای تاکسی سواری ناصر حاج محمدی بخش عمده ای از تقصیر بر گردن کسانی بود که این پلاتو نویسی را بر عهده داشتند. 

تله صداوسیمای گیلان برای شهردار رشت/ ساخت گزارش خبری به سبک سریال‌های با کیفیت شبکه باران!
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/77443
 باید قبول کنیم که در ماجرای تاکسی سواری ناصر حاج محمدی بخش عمده ای از تقصیر بر گردن کسانی بود که این پلاتو نویسی را بر عهده داشتند. 

به گزارش انعکاس آزاد، باید قبول کنیم که در ماجرای تاکسی سواری ناصر حاج محمدی بخش عمده ای از تقصیر بر گردن کسانی بود که این پلاتو نویسی را بر عهده داشتند. پلاتوای که شهردار رشت را به دام انتقادات بی رحمانه ای گرفتار کرد.

اگرچه انتقاد نسبت به این ویدئو کاملاً صحیح است اما باید قبول کرد بخش عمده ای از تقصیرات بر گردن کسانی است که سناریو را تعریف و به مرحله اجرا در آوردند. همان هایی که البته خیلی زود در اینستاگرام شخصی خود به منتقدین تاختند و هرچه در دهانشان بود نثار خبرنگاران منتقد کردند.

به هر حال هرچه که بود چندین اشکال در این ماجرا قابل لمس بود، مطالعه کتاب با عینک آفتابی را نمی توان نادیده گرفت اما پخش شدن صحبت شهردار که به عکاس می گوید از عنوان کتاب عکس بگیرد از آن اشتباهات فاحش صداوسیمای گیلان در تخریب حاج محمدی است. باید قبول کنیم کهحاج محمدی حدود یک ماه و چند روز است که به رشت آمده و هنوز فضا را در دست نگرفته است و به قول اعضای شورا باید به او وقت بیشتری داد. اما ساخت سناریویی شبیه به سناریوی مورد انتقادت قرار گرفته برای شهردار بندرعباس آنهم با بیسیم و الی ماشاءالله در این گزارش خبری جای نقد بسیار داشت.

در هر صورت باید قبول کرد ناصر حاج محمدی تمام و کمال مقصر این ماجرا نیست و نقش صداوسیما در ایجاد هجمه علیه او بسیار زیاد است. حاج محمدی شاید نیاز به زمان بسیار بیشتری داشته باشد تا بتواند فضاهای موجود در شهر رشت را بشناسد و اکنون قطعاً متوجه بسیاری از مسائل شده است.

نکته دیگر در خصوص حواشی تاکسی سواری حاج محمدی سواستفاده برخی از دلالانی است که در خط مقدم تخریب تمامی گزینه های شهرداری رشت طی فرآیند حدوداً یازده ماهه شهردار رشت، قرار داشتند. قطعاً انتقاد رسانه های دلسوز نسبت به این اتفاق متفاوت از ماهی گیری این افراد از آب گل آلود است و آنها می بایست بدانند که دیگر قرار نیست شهردار و استاندار و مدیرکل از قلیانسراها تعرفه شوند و در نتیجه احکام مشاوره ای برای این افراد صادر شود تا از کنار آن به دلالی خود بپردازند.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که شهر رشت تاکنون ۲ سال از زمان خود را از دست داده و اکنونآنهایی که دلسوز این شهر هستند باید کمک کنند تا بار دیگر قطار توسعه در این شهر روی ریل قرار بگیرد. هرچند که هنوز هم این اعتقاد وجود دارد که اجرای این نمایش به نام گزارش خبری توهین به شعور مردم با فرهنگ و تیزهوش رشت است. توهینی که صداوسیمای گیلان بخاطر ساخت آن باید پاسخگوی رشتوندان باشد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات