خبرهای ویژه

» پزشکی » تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اقدام قاطعانه حافظان نظم و‌ امنیت با عوامل ناامن کننده جامعه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۸:۱۲

 کد خبر: 2348
 10 بازدید

همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی؛

تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اقدام قاطعانه حافظان نظم و‌ امنیت با عوامل ناامن کننده جامعه

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از برخورد قاطعانه نیروی انتظامی و مراجع قضایی استان با عوامل ناامن کننده جامعه از جمله مخلان نظم عمومی در مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت، تقدیر کرد.

تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اقدام قاطعانه حافظان نظم و‌ امنیت با عوامل ناامن کننده جامعه
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/92655

به گزارش انعکاس آزاد، متن پیام تقدیر دکتر ارسلان سالاری – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌شرح زیر است:

“النِعمَتانِ مجهولتان الصّحة والأمان”

«تندرستی و امنیت دو نعمت ناشناخته اند» پیامبر اکرم(ص)

مقوله سلامت و امنیت دو گوهر گرانبهایی است که ارزش آن دو بر کسی پوشیده نیست و در همه اعصار و در همه کشورهای جهان این دو نعمت از اهمیت ویژه ای برخوردارند، و از شروط توسعه یافتگی هر جامعه ای به حساب می‌آیند.

امروز در کشورهای اسلامی از جمله ایران که از هر سو مورد هجمه دشمنان قرار گرفته است، اهمیت امنیت پایدار، به ویژه در مبارزه با  عوامل ایجاد کنده ناامنی و برهم زنندگان نظم عمومی مضاعف شده است.

اهتمام جدی نیرو‌های مقتدر و  دلسوز انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح برای محافظت از مردم به‌ ویژه مدافعان سلامت، بیماران و مقابله با افرادی که به هر شکلی درصدد خدشه دار کردن نظم و امنیت مردم هستند، ستودنی و شایسته تجلیل و تقدیر است.

اینجانب، ضمن تبریک هفته پرشکوه و عزتمند نیروی انتظامی بر حافظان نظم و امنیت جامعه، فرصت را مغتنم شمرده و از تلاش مقتدرانه و قاطعانه نیروهای فداکار و ایثارگر انتظامی و مراجع قضایی گیلان در برخورد سریع و به هنگام با تعدادی از عوامل ناامن کننده جامعه و اشراری که سعی در اخلال نظم عمومی در مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت را داشتند، بسیار سپاسگزارم و برای این نیروهای فداکار و فرماندهان شجاع آنها از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم./

دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : پزشکی
ارسال دیدگاه

تبلیغات