خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » تصاویر واقعی سحر خدایاری قبل از خودسوزی خبر ساز شد + عکس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۵

 کد خبر: 1591
 11 بازدید

تصاویر واقعی سحر خدایاری قبل از خودسوزی خبر ساز شد + عکس

پس از حواشی بسیار، بالاخره تصویری واقعی از چهره سحر خدایاری در فضای مجازی منتشر شد.   به گزارش انعکاس آزاد،  از با وجود آنکه چند روزی از فوت سحر خدایاری معروف به دختر آبی می گذرد، خبر رسمی فوت او که ناشی از خودکشی(خودسوزی) بود، دو روز پیش در فضای مجازی منتشر شد. اعلام […]

تصاویر واقعی سحر خدایاری قبل از خودسوزی خبر ساز شد + عکس
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/35119

پس از حواشی بسیار، بالاخره تصویری واقعی از چهره سحر خدایاری در فضای مجازی منتشر شد.

 

به گزارش انعکاس آزاد،  از با وجود آنکه چند روزی از فوت سحر خدایاری معروف به دختر آبی می گذرد، خبر رسمی فوت او که ناشی از خودکشی(خودسوزی) بود، دو روز پیش در فضای مجازی منتشر شد. اعلام این خبر بازتاب ها و واکنش های گسترده ای از سوی برخی ورزشکاران و سلبریتی ها در فضای مجازی داشت.

عکسی واقعی از چهره سحر خدایاری

اما پس از گذشت ساعاتی از آغاز تسلیت های مجازی، دختری به نام آیسان احتشامی در اینستاگرام خود استوری هایی به اشتراک گذاشت و به انتشار عکس هایش به جای سحر خدایاری واکنش نشان داد و نوشت: «من سحر نیستم که خودسوزی کرد». در ادامه و پس از حواشی بسیار بالاخره تصویری از چهره سحر خدایاری در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید:

عکسی واقعی از چهره سحر خدایاری

گفتنی است، سحر خدایاری در اسفندماه سال ۹۷ و در حالی که پوشش نامناسب داشته است، با ماموران نیروی انتظامی درگیر می شود و به آنها توهین می کند. همین موضوع باعث حضور او در دادگستری بوده است؛ بر همین اساس برای متهم مورد نظر با عنوان جریحه دار کردن عفت عمومی و توهین به ماموران، پرونده قضائی تشکیل شده و نامبرده از همان زمان با صدور قرار تامین آزاد بوده است. این دختر در روز حادثه به دادگاه مراجعه می کند؛ از آنجا که هنگام مراجعه او، رئیس دادگاه به دلیل فوت یکی از بستگانش در مرخصی بوده، هیچ اقدام قضائی به عمل نمی آید و برای او وقت دیگری تعیین می شود. این فرد هم پس از خروج از واحد قضائی با بنزینی که از قبل تهیه کرده بود، مبادرت به خودسوزی می کند و بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود. این اتفاق در حالی رخ می دهد که تا آن زمان هیچ دادگاهی در این خصوص برگزار نشده و او هیچ حکم محکومیتی نداشته است. اما رسانه های ضد انقلاب و غربی در چند روز اخیر با موج سواری بر روی این حادثه تلاش کردند خودسوزی این دختر را به ورود او به ورزشگاه نسبت دهند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اجتماعی , اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات