خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » تبادل نظر با شخصیتهای ملی و استانی برای حل معضل سراوان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۵

 کد خبر: 2943
 10 بازدید

تبادل نظر با شخصیتهای ملی و استانی برای حل معضل سراوان

مدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کودآلی کرمانشاه ضمن بازدید از کارخانه کود آلی گیلان برای کمک، انتقال تجربه و تبادل نظر با شهرداری رشت در حوزه مدیریت زباله و پسماند اعلام آمادگی کرد. به گزارش انعکاس آزاد، صبح امروز شنبه سوم اردیبهشت ۱۴۰۱ دکتر هایده شیرزادی کارآفرین، فعال محیط زیست، موسس و مدیرعامل شرکت […]

تبادل نظر با شخصیتهای ملی و استانی برای حل معضل سراوان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/38804
مدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کودآلی کرمانشاه ضمن بازدید از کارخانه کود آلی گیلان برای کمک، انتقال تجربه و تبادل نظر با شهرداری رشت در حوزه مدیریت زباله و پسماند اعلام آمادگی کرد.

به گزارش انعکاس آزاد، صبح امروز شنبه سوم اردیبهشت ۱۴۰۱ دکتر هایده شیرزادی کارآفرین، فعال محیط زیست، موسس و مدیرعامل شرکت بازیافت مواد و تولید کودآلی کرمانشاه از شرکت کودآلی گیلان بازدید به عمل آورده و به جهت انتقال تجربیات، تبادل نظر و کمک به اجرای برنامه‌های پسماند شهرداری رشت اعلام آمادگی کرد.

همچنین در راستای حل معضل سراوان جلسه‌ای نیز با حضور دکتر رازی مدیرکل هماهنگی امور عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس، سید امیر حسین علوی شهردار رشت و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری رشت برگزار شد.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم بودجه در نظر گرفته شده جهت مدیریت پسماند استان را در لایحه بودجه سالجاری مجلس شورای اسلامی افزایش دهیم.

گفتنی است مواردی از قبیل نصب خط سه شهاب خودرو بعد از تعیین تکلیف در سوله نصب خط ۴ بعد از توافق با شرکت بازیافت مواد و تولید کود آلی کرمانشاه، پیشنهاد ایجاد یک خط جدید جهت خرید برای شهرداری رشت، احداث هر چه سریعتر سوله C  جهت تخمیر کود و خرید ویندرو آلمانی از محل اعتبار TTS بخشی از نتایج جلسه مذکور بود.

 /۰۲/۰۳

 

منبع:
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات