خبرهای ویژه

» گیلان » برگزاری رویداد تیراندازی با کمان دختران دانش آموز شهرستان رشت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۴

 کد خبر: 5552
 56 بازدید

برگزاری رویداد تیراندازی با کمان دختران دانش آموز شهرستان رشت

رویداد تیراندازی با کمان دانش آموزان دختر شهرستان رشت برگزار شد.

برگزاری رویداد تیراندازی با کمان دختران دانش آموز شهرستان رشت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/78540
رویداد تیراندازی با کمان دانش آموزان دختر شهرستان رشت برگزار شد.

 

علیرضا رعد پیما رئیس هیات تیراندازی با کمان شهرستان رشت در این خصوص گفت: به همت هیات تیراندازی باکمان شهرستان رشت مسابقات تیراندازی با کمان دانش آموزی در رشته ریکرو صبح امروز در آکادمی تخصصی تیراندازی با کمان مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) رشت برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات با حضور تعدادی از دانش آموزان دختر ورزشکار رشته تیراندازی با کمان و به مناسبت گرامیداشت روز دانش آموز برگزار شد.

رعد پیما در زمینه رشد و گسترش رشته تیراندازی با کمان در سنین پایه عنوان کرد: به جهت استعدادیابی و پرورش دانش آموزان مستعد در این رشته ورزشی با برخی از مدارس دخترانه و پسرانه شهرستان رشت برنامه ریزی‌هایی صورت گرفته تا بتوانیم عزیزان علاقمند به رشته تیراندازی با کمان را به این رشته مفرح جذب و آموزش دهیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم که بتوانیم گام‌های موثری در جهت رشد ورزش و ایجاد نشاط و تحرک در نسل جوان برداریم.

همچنین در ادامه، نوشین میربلوک نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان شهرستان رشت نیز در زمینه این رویداد دانش آموزی اظهار داشت: مسابقات دختران دانش آموز به جهت ایجاد انگیزه این عزیزان و در راستای آمادگی بیشتر برای مسابقات آتی در استان و کشور برگزار گردید و در پایان برندگان این رویداد معرفی شدند.

وی خاطر نشان کرد: خانم‌ها رها رمضان پور، نگار بیرجند و ثمین یوسفی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم این رویداد را از آن خود کردند.

میربلوک اذعان داشت: برنامه ریزی‌های خوبی در خصوص فعالیت‌های بخش بانوان هیات تیر اندازی با کمان رشت صورت گرفته که انشاالله اجرایی خواهد شد.
لازم بذکر است در این رویداد، اعضای هیات هیات رئیسه و مسئول کمیته آموزش هیات تیراندازی با کمان شهرستان رشت و جمعی از مربیان و داوران حضور داشتند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : گیلان , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات