خبرهای ویژه

» توسعه شهری » برگزاری آموزش ایمنی و آتش نشانی به یاد آتش نشانان شهید حادثه تلخ پلاسکو / آتش نشانی رشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۹

 کد خبر: 1870
 12 بازدید

برگزاری آموزش ایمنی و آتش نشانی به یاد آتش نشانان شهید حادثه تلخ پلاسکو / آتش نشانی رشت

در این آموزش ها که به معرفی شغل آتش نشان پرداخته شد کودکان با وظایف آتش نشانان، عملیات های محوله و نیز نحوه صحیح تماس با ارگان های امدادی آشنا شدند.  به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز ۳۰ دی ماه ۹۸ کودکان مقطع سوم ابتدایی […]

برگزاری آموزش ایمنی و آتش نشانی به یاد آتش نشانان شهید حادثه تلخ پلاسکو / آتش نشانی رشت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/87679

در این آموزش ها که به معرفی شغل آتش نشان پرداخته شد کودکان با وظایف آتش نشانان، عملیات های محوله و نیز نحوه صحیح تماس با ارگان های امدادی آشنا شدند.

 به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز ۳۰ دی ماه ۹۸ کودکان مقطع سوم ابتدایی مدرسه مبرهن با حضور در ایستگاه ۱۳ آتش نشانی واقع در بلوار شهید افتخاری رشت از نزدیک ضمن بازدید از ایستگاه آتش نشانی و تجهیزات به فراگیری مسایل ایمنی و آتش نشانی زیر نظر کارشناس آموزش این سازمان پرداختند.

همین گزارش حاکی است: در این آموزش ها که به معرفی شغل آتش نشان پرداخته شد کودکان با وظایف آتش نشانان، عملیات های محوله و نیز نحوه صحیح تماس با ارگان های امدادی آشنا شدند.

شایان ذکر است: کودکان خوش ذوق مدرسه مبرهن در این آموزش پس از اجرای سرود آتش نشان، سوگند نامه و دکلمه گیلکی در مدح آتش نشانان با نثار شاخه های گل به آتش نشانان و نیزمقابل تمثال مطهر شهدای آتش نشان حادثه تلخ پلاسکو به آنان  عرض ادب و ارادت داشتند.

گفتنی است: نقاشی های پر مهر کودکان این مدرسه که تمامی آن در سپاسگزاری و مدح آتش نشانان دلیر بوده  تقدیم آتش نشانان حاضر در ایستگاه ۱۳ آتش نشانی رشت شد که قطعا در کلاس آموزشی فوق برای بازدید کنندگان بعدی به نمایش گذاشته خواهد شد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات