خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » برخورد مرگبار ۲۰۶ با تیر برق در بلوار توحید رشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۵

 کد خبر: 539
 16 بازدید

برخورد مرگبار ۲۰۶ با تیر برق در بلوار توحید رشت

سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با تیر برق در رشت یک نفر کشته و ۳ تن مجروح شدند. به گزارش انعکاس آزاد، رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با تیر برق در رشت […]

برخورد مرگبار ۲۰۶ با تیر برق در بلوار توحید رشت
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/56651

سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با تیر برق در رشت یک نفر کشته و ۳ تن مجروح شدند.

به گزارش انعکاس آزاد، رئیس پلیس راهور استان گیلان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با تیر برق در رشت یک نفر کشته و ۳ تن مجروح شدند.

سرهنگ محمدرضا محمدی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با تیر برق در بلوار توحید شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل مورد نظر مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به همراه ۴ سرنشین در بلوار توحید گلسار رشت به دلیل انحراف از مسیر با تیر برق حاشیه خیابان برخورد کرده است.

وی ادامه داد: در این حادثه سرنشین عقب خودرو که جوانی ۲۲ ساله بود در دم فوت و راننده به همراه ۲ سرنشین دیگر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدی گفت: کارشناسان علت وقوع این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

رئیس پلیس راهور استان گیلان در پایان به خانواده‌هایی که خودرو در اختیار جوانان قرار می‌دهند توصیه کرد، بر رفتار و نحوه رانندگی فرزندان خود نظارت داشته باشند تا دیگر شاهد تکرار چنین حوادث ناگواری نباشیم.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات