خبرهای ویژه

» توسعه شهری » با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت؛ ساختمان درمانگاه بیماران هموفیلی رشت به بهره‌برداری رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰:۰۴

 کد خبر: 2662
 6 بازدید

با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت؛ ساختمان درمانگاه بیماران هموفیلی رشت به بهره‌برداری رسید

ساختمان درمانگاه بیماران هموفیلی رشت که عملیات اجرایی آن از سال ۹۵ آغاز شده بود امروز با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت به بهره‌برداری رسید.

با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت؛ ساختمان درمانگاه بیماران هموفیلی رشت به بهره‌برداری رسید
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/96569

به گزارش انعکاس آزاد، امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن) با حضور اعضای شورای شهر رشت، عضو انجمن حمایت از بیماران هموفیلی و دیگر مدعوین، ساختمان درمانگاه بیماران هموفیلی رشت که عملیات اجرایی آن از سال ۹۵ آغاز شده بود، امروز به بهره‌برداری رسید.

 

شهردار رشت در این مراسم با بیان اینکه مردم شهر رشت شایسته بهترین‌ها هستند ابراز داشت: همه ما در مجموعه شهرداری و شورای شهر تلاشمان در شبانه‌روز این است که خدمات کیفی به مردم ارائه شود.

 

سید محمد احمدی افتتاح دو پروژه فرهنگی و درمانی در شهر رشت را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: بنای ما در شهرداری رشت این نیست که پروژه‌ای را افتتاح کنیم و موانع موجود در مسیر آن را به فراموشی بسپاریم و من به جد این موضوع را عرض می‌کنم و به شدت هم پیگیر موضوعات هستم.

 

شهردار رشت با تاکید بر اینکه برای پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی حدود ۱۱ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است افزود: امیدواریم دعای خیر بیماران بدرقه راه تمام کسانی باشد که در به ثمر رسیدن این پروژه خداپسندانه تلاش کردند.

 

وی اذعان کرد: هنوز کارهای ما در پروژه درمانگاه بیماران هموفیلی صد در صد به پایان نرسیده است و تجهیزات و سایر موارد هم باید با کمک دستگاه‌های متولی به آن اضافه شود.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : توسعه شهری
ارسال دیدگاه

تبلیغات