خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ایران خودرو افزایش قیمت‌ها را پس گرفت؛ ایراد فنی بود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۸

 کد خبر: 1129
 11 بازدید

ایران خودرو افزایش قیمت‌ها را پس گرفت؛ ایراد فنی بود

ایران خودرو در یک عقب نشینی افزایش قیمت محصولات این شرکت را رد و اعلام کرد، ایرادات نرم افزاری به وجود آمده بود.

ایران خودرو افزایش قیمت‌ها را پس گرفت؛ ایراد فنی بود
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/10723

ایران خودرو در یک عقب نشینی افزایش قیمت محصولات این شرکت را رد و اعلام کرد، ایرادات نرم افزاری به وجود آمده بود.

به گزارش انعکاس آزاد، مطابق دعوت های جدید شرکت ایران خودرو به مشتریان قیمت چند محصول این شرکت افزایش پیدا کرده بود.  بر همین اساس قیمت‌های جدید محصولات ایران خودرو برای دنا پلاس تیپ یک قیمت ۱۲۰ میلیون و ۱۱۹ هزار تومان در نظر گرفته شده بود.

قیمت جدید رانا lx  هم ۷۱ میلیون و۳۳۰ هزار تومان تعیین شد.  البته برای مشتریان خودروی رانا lx که این محصول را به صورت پیش فروش با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ ثبت نام کرده‌ بودند هم ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد( خرداد و تیرماه )کمتر خواهد شد.

علاوه بر این قیمت جدید پژو ۲۰۶ صندوقدار هم  به ۸۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید که برای مشتریانی که این محصول را به صورت پیش فروش با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت نام کرده‌اند هم ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه )کمتر خواهد شد.

پژوپارس هم ۸۶ میلیون و ۱۱۰۰ هزار تومان رسیده بود که برای مشتریانی که این محصول را به صورت “پیش فروش” با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند مبلغ ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان  تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه) کمتر می شود.

به گزارش تسنیم، بعد از اعلام این ارقام ایران خودرو در یک عقب نشینی افزایش بهای محصولات این شرکت را رد و اعلام کرد “با توجه به مکانیزه بودن صدور دعوتنامه در ایران خودرو، به علت به وجود آمدن ایراد نرم افزاری، تعداد اندکی از دعوتنامه های ارسال شده با بهایی مغایر با قیمت مصوب شرکت صادر شده که این تعداد دعوتنامه نیز در اسرع وقت اصلاح و مجددا ارسال خواهد شد”.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه

تبلیغات