با این حال برای دقایقی با علی گپ زدیم. مثل همیشه پرانرژی بود و با همان شوخ‌طبعی و ادبیات خاص خود، سؤالات‌مان را جواب داد.

بازی پرسپولیس برابر پارس جنوبی را دیدی؟

نه، حیف شد، چون بازی اول بود و دوست داشتم ببینم، اما آن‌قدر سرم شلوغ بود که فرصت تماشا پیدا نکردم. پرسپولیس چطور بازی کرد؟

ما تماس گرفتیم که از تو بپرسیم!

من فقط روی اینستاگرام، گل مهدی ترابی را دیدم. چه گل قشنگی زد؛ آفرین! چند دقیقه از بازی را هم در سایت‌ها دیدم که به نظرم پرسپولیس بد نبود. بازی اول هم آن‌طور نیست که بخواهیم در موردش نظرات فنی بدهیم. بگذارید دو، سه بازی ببینم و بعد حرف بزنم.

می‌دانید که؛ همه ایران الان کار و زندگی‌شان را متوقف کرده‌اند تا ببینند نظر من در مورد پرسپولیس چیست! (می‌خندد)

حداقل جواب این سؤال را بده؛ چقدر از کالدرون شناخت داری؟

خیلی او را نمی‌شناسم، اما انرژی خوبی از عکس‌ها و مصاحبه‌هایش می‌گیرم. خوب حرف می‌زند و کارش را بلد است. بالاخره در لالیگا مربیگری کرده و یکی از بازیکنان فینال جام جهانی هم بوده، پس نمی‌تواند مربی بدی باشد. من فکر می‌کنم در پرسپولیس مربی موفقی شود به خصوص که تیم خوبی هم دارد.

البته کار در ایران با همه جای دنیا فرق دارد ولی از صمیم قلب برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. شاید این موضوع را ندانید، اما من برای هر کس آرزوی موفقیت کردم، طرف توانسته یک روز در میان، قهرمان شود!

می‌دانی این هفته پرسپولیس با چه تیمی بازی دارد؟

فکر می‌کنم تراکتور (مکث) اوه، اوه؛ عجب بازی سختی هم هست! ان‌شا‌ءا… پرسپولیس برنده بازی باشد. اگر اشتباه نکنم سرمربی تراکتور آقامصطفی (دنیزلی) است. او را هم خیلی دوست دارم.

چطور ممکن است دنیزلی را دوست داشته باشی در حالی که وقتی برای اولین بار به پرسپولیس آمد، تو اصلاً در لیست تیمش هم نبودی؟

اتفاقاً نامرد‌ها نگذاشتند در پرسپولیس بمانم وگرنه آقامصطفی مرا می‌خواست. به چند نفر هم پیغام داد که انصاریان را برگردانید. می‌گفت شماره ۸ را می‌خواهم ولی آدم‌های دیگر نگذاشتند. من کسی را نمی‌شناسم که آقامصطفی را دوست نداشته باشد. دنیزلی، علی پروین ترکیه‌ای‌هاست!

راستی تو قرار نبود مربی شهرخودرو و دستیار یحیی گل‌محمدی شوی؟

نه. حقیقتش به من پیشنهاد خوبی دادند، چون رفقای خوب من در آن باشگاه فعالیت می‌کنند و خودم هم عاشق شهر مشهد هستم ولی خیلی فکر کردم و با خودم کنار نیامدم.

اصلاً نمی‌توانم درگیر استرس و فشار‌های فوتبال شوم. اگر قرار بود مربی شوم، وقتی علی کریمی در نفت تهران و سپیدرود به من پیشنهاد داد، می‌رفتم و دستیارش می‌شدم. واقعاً دیگر نمی‌توانم این استرس‌ها را تحمل کنم.

شنیدیم فیلم سینمایی جدیدت هم به تازگی روی پرده می‌رود. درست است؟

بله، فیلم داریم، چه فیلمی! قول می‌دهم با این فیلم مردم را حسابی در سینما بخندانیم. خیلی قصه خوب و جالبی دارد. نه شوخی بدی می‌کنیم و نه دنبال لودگی هستیم.

اسم فیلم، کلوپ همسران است و من در کنار محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، بیژن بنفشه‌خواه، گوهر خیراندیش، سمیرا حسن‌پور، رضا بنفشه‌خواه و… بازی می‌کنم.

مهدی صباغ زاده کارگردانی کرده و قصه بامزه‌ای دارد. قصه در مورد کری‌خوانی بین زنان و مردان است که در جزیره کیش اتفاق می‌افتد. موقعیت‌های طنز این فیلم عالی است.

بیشتر در مورد فیلم صحبت می‌کنی؟

نه آقا! من اهل لو دادن قصه و فیلم نیستم. بلیت بخرید، بروید سینما و فیلم را ببینید! فقط این را بگویم که قول می‌دهم کلی به مردم خوش بگذرد./خبر ورزشی