خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای گیلان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۱

 کد خبر: 5234
 10 بازدید

اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای گیلان

رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس خبر داد.

اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای گیلان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/43431

رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس خبر داد.

به گزارش انعکاس آزاد، سرهنگ جاور صفاری از اجرای محدودیت ترافیکی در محورهای استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به تقارن تعطیلات اربعین حسینی(ع) و تعطیلات آخر هفته به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ عبور و مرور در محورهای قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ۱۴ شهریورماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه( ۱۵ و ۱۷ شهریورماه) در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان ادامه داد: همچنین در محور آستارا – اردبیل و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۴ شهریورماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه(۱۵ و ۱۷ شهریورماه) ممنوع خواهد بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همکاری اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان و همچنین اداره گمرک و بنادر و کشتیرانی در عدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری در ایام تعیین شده، تاثیر بسزایی در تسهیل عبور و مرور به ویژه در محور رشت – لوشان محدوده سراوان تا امامزاده هاشم و شهر رودبار دارد. /ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , گیلان
ارسال دیدگاه

تبلیغات