خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ازدید مدیریت شهری و مدیران اجرائی از پروژه تعریض جاده لاکان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۹

 کد خبر: 3315
 12 بازدید

ازدید مدیریت شهری و مدیران اجرائی از پروژه تعریض جاده لاکان

مدیریت شهری و مدیران اجرائی از پروژه تعریض جاده لاکان بازدید به عمل آوردند.

ازدید مدیریت شهری و مدیران اجرائی از پروژه تعریض جاده لاکان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/03863
مدیریت شهری و مدیران اجرائی از پروژه تعریض جاده لاکان بازدید به عمل آوردند.

سرپرست شهرداری  و اعضای شورای اسلامی شهر رشت به همراه جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان و حمیدرضا امام پناهی فرماندار شهرستان رشت از پروژه تعریض جاده لاکان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش انعکاس آزاد_ یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای اسلامی شهر رشت امروز چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ به همراه جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس، غلامعلی نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان و حمیدرضا امام پناهی فرماندار شهرستان رشت از پروژه تعریض جاده لاکان بازدید کردند.
این پروژه زیرساختی، شامل حدفاصل دانشگاه شهید چمران تا بعد از ریل راه آهن رشت – قزوین با طول ۴۰۰۰ متر و عرض تقریبی ۱۱ متر در هر طرف و مجموعا ۲۲ متر میباشد که پس از انجام عملیات زیرسازی آماده تعریض است.
سرپرست شهرداری رشت و اعضای شورای اسلامی در این بازدید گزارشی از اقدامات شهرداری و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری در این خصوص ارائه داده و بر لزوم رایزنی نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس و مشارکت عملی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای رفع موانع و تکمیل هر چه سریعتر پروژه تاکید کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه , توسعه شهری , خبر مهم
ارسال دیدگاه

تبلیغات