خبرهای ویژه

» ورزشی » ارلینگ هالند چه می‌خورد؟ رژیم غذایی و روزانه غول نروژی را بشناسید

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۱

 کد خبر: 3548
 9 بازدید

ارلینگ هالند چه می‌خورد؟ رژیم غذایی و روزانه غول نروژی را بشناسید

ارلینگ هالند درباره رژیم غذایی‌ای که دنبال می‌کند صحبت کرده است که به او کمک کرده تا در اوج بماند.

ارلینگ هالند چه می‌خورد؟ رژیم غذایی و روزانه غول نروژی را بشناسید
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/38773

ارلینگ هالند درباره رژیم غذایی‌ای که دنبال می‌کند صحبت کرده است که به او کمک کرده تا در اوج بماند.

به گزارش انعکاس آزادو به نقل از استار، ارلینگ هالند، مهاجم منچسترسیتی در حال حاضر در سطح بالاتری نسبت به سایر بازیکنان فعالیت می‌کند. ملی‌پوش نروژی در مدت کوتاهی به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شده و حالا از پشت صحنه زندگی خود صحبت کرده است.

هالند در مستندی به نام “هالند – تصمیم بزرگ” به رژیم غذایی خود می‌پردازد، رژیمی که شامل خوردن قلب و جگر گاو است. مهاجم سیتی که در این فصل ۳۳ گل در لیگ برتر به ثمر رسانده، درباره اهمیت نوشیدن آب تصفیه شده نیز صحبت کرده و بر اهمیت نور خورشید تاکید کرده است.

هالند در این مستند درباره برنامه‌های روزانه و رژیم غذایی خود گفت: من به مراقبت از بدنم اهمیت می‌دهم. به نظر من خوردن غذاهای باکیفیت مهمترین چیز است. مردم می‌گویند گوشت بد است اما کدام گوشت؟ گوشتی که از مک دونالد می‌خرید؟ یا گاو محلی که همان جا علف می‌خورد؟ هالند گفت من قلب و جگر گاو را زیاد می‌خورم.

آندریا بوکتا، متخصص تغذیه ورزشی  می‌گوید: این یک رژیم غذایی قدیمی است که در آن پدربزرگ و مادربزرگ و والدین ما در کودکی به ما جگر و قلب می‌دادند تا از کم خونی ما جلوگیری کنن زیرا این‌ها غذاهای سرشار از آهن هستند و امروز در جامعه اهمیت خود را از دست داده است.

هالند روزانه ۶۰۰۰ کالری می‌خورد

این جوان ۲۲ ساله روزانه حدود ۶۰۰۰ کالری غذا می‌خورد تا بدن خود را در بهترین حالت نگه دارد. به نظر بسیاری از متخصصان این مقدار برای یک فرد عادی زیاد است اما برای بازیکن نروژی با قد و وزن او کافی است. (مقدار کالری مورد نیاز برای یک مرد ۲۰ ساله ۳۲۰۰ کالری در روز است)

هالند در ادامه توضیح می‌دهد که او سعی می کند هر روز صبح آفتاب بگیرد.

او در این زمینه گفت: اولین کاری که صبح انجام می‌دهم این است که مقداری نور خورشید به چشمانم برسد. هم‌چنین نوشیدن آب تصفیه شده اهمیت زیادی برای بدن دارد و من خیلی روی این موضوع تاکید دارم.

هالند با گلی که در بازی با آرسنال به ثمر رساند شمار گل‌های  خود را در فصل جاری لیگ جزیره به عدد ۳۳ رساند که این یک رکورد در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر است. از زمانی که رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با حضور ۲۰ تیم برگزار می‌شود تاکنون هیچ بازیکنی نتوانسته است که در یک فصل ۳۳ گل به ثمر رساند تا مهاجم نروژی یک رکورد جدید را به نام خود به ثبت رساند. البته سیتی ۷ بازی دیگر هم پیش رو دارد و هالند همچنان می‌تواند این رکورد خود را بهبود بخشد./ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات