خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ادعای کاپیتان داماش در آستانه جدال فینال با پرسپولیس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۵

 کد خبر: 390
 17 بازدید

ادعای کاپیتان داماش در آستانه جدال فینال با پرسپولیس

کاپیتان داماش گیلان در دومین تجربه‌اش با حضور در فینال جام حذفی، مدعی است تیمش برای شکست در این بازی حاضر نخواهد شد.

ادعای کاپیتان داماش در آستانه جدال فینال با پرسپولیس
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/sUf9v

کاپیتان داماش گیلان در دومین تجربه‌اش با حضور در فینال جام حذفی، مدعی است تیمش برای شکست در این بازی حاضر نخواهد شد.

به گزارش  انعکاس آزاد، محمد مختاری، کاپیتان باسابقه داماش گیلان در آستانه دیدار فینال جام حذفی و جدال با پرسپولیس گفت: ما مدتی تمرین نکردیم و طی چند روز گذشته برنامه آماده سازی خوبی داشتیم تا به فینال جام حذفی برسیم. با وجود بازیکنانی که حتی دیر به ما اضافه شدند تمرین خوبی داشتیم و حالا آماده این بازی حساس هستیم. صد در صد دور بودن از مسابقات به ما لطمه زد و بعد از بازی نیروی زمینی تا الان تنها یک بازی دوستانه داشتیم تا در شرایط آمادگی باشیم. چون به هر حال این بازی فینال جام حذفی است بازیکنان ما انگیزه لازم را مقابل پرسپولیس دارند. وضعیت ما نامشخص بود و به یکباره تصمیم گیری شد که در این بازی حضور داشته باشیم.

 

کاپیتان داماش با اشاره به حریف قدرتمند تیمش در بازی فردا گفت: به هر حال پرسپولیس در هر شرایطی همان تیم باانگیزه است. در حال حاضر آنها بهترین تیم فوتبال ایران هستند و مطمئن باشید که به هیچ وجه دست و پا بسته نیستیم در بازی سایپا همین را نشان دادیم که چه شایستگی داریم. مقابل ماشین سازی هم به این شکل بود با اینکه چندین بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. ما غیرقابل پیش بینی هستیم و مطمئن باشید فردا می‌بینید که رقیب سرسختی برای پرسپولیس خواهیم بود.

 

مختاری درباره نگرانی بابت داوری و مسائلی که در آخرین بازی نیز گریبان این تیم را گرفت گفت: دیگر آب از سر ما گذشته است. به نظرم از داوری بازی ما با نیروی زمینی که کل ایران آن را دیده‌اند بدتر هرگز رقم نمی‌خورد. همین داور در بازی سپاهان و پرسپولیس داور پشت خط بود و همه دیدند که چه شد. آرزوی یک شهر با تصمیمات اشتباه این آقا بر باد رفته و بعد بازی حساس نیمه نهایی جام حذفی هم قضاوت می‌کنند.
مدافع داماش درباره تصمیمش برای فصل آینده گفت: در هر صورت که ما قهرمان شویم یا پرسپولیس قهرمان شود، چه داماش فصل بعدی لیگ یک، دو یا حتی سه هم باشد من نفر اول هستم که قراردادم را تمدید می‌کنم و فکر دیگری نخواهم داشت. ما در حال حاضر تصمیم داریم جایگاه اصلی داماش را نشان بدهیم که لیگ برتر است؛ این حق داماش نیست که در این سطح از فوتبال ایران باشد و می‌خواهیم شایستگی‌های خود را برابر تیم پرسپولیس اثبات کنیم.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اجتماعی , اخبار ویژه , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات