خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ادعای نماینده رودسر در مورد مسئله دار بودن مدرک تحصیلی بعضی از منتخبان گیلان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۲:۳۵

 کد خبر: 1935
 16 بازدید

ادعای نماینده رودسر در مورد مسئله دار بودن مدرک تحصیلی بعضی از منتخبان گیلان

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: به غیر از پرونده تحصیلی منتخب تفرش، مدرک تحصیلی منتخب گیلان هم شبهه دارد که از دستگاه‌های ذیربط تقاضا داریم به این امر رسیدگی کنند.

ادعای نماینده رودسر در مورد مسئله دار بودن مدرک تحصیلی بعضی از  منتخبان گیلان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/82841

ًسخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: به غیر از پرونده تحصیلی منتخب تفرش، مدرک تحصیلی منتخب گیلان هم شبهه دارد که از دستگاه‌های ذیربط تقاضا داریم به این امر رسیدگی کنند.

به گزارش انعکاس آزاد، چندی پیش “اسدالله عباسی” سخنگوی هیأت رئیسه مجلس مدعی شد مدرک تحصیلی تعدادی از منتخبین مجلس یازدهم از استان گیلان اشکالاتی دارد.

نماینده رودسر و املش همچنین متذکر شد که مدرک تحصیلی منتخب تفرش توانست برای جمهوری اسلامی هزینه‌های زیادی داشته باشد.

پافشاری های اسدالله عباسی در مورد مسئله دار بودن مدرک تحصیلی تعدادی از منتخبان مجلس یازدهم در گیلان تمامی نداشت چرا که در گفتگویی با باشگاه خبرنگاران، اعلام کرد: به غیر از پرونده تحصیلی منتخب تفرش، مدرک تحصیلی منتخب گیلان هم شبهه دارد که از دستگاه‌های ذیربط تقاضا داریم به این امر رسیدگی کنند.

ادعاهای نماینده رودسر و املش موجب شد از گوشه و کنار کشور علی الخصوص استان گیلان شایعه هایی در مورد مدارک تحصیلی برخی از منتخبان مجلس گیلان در دوره یازدهم به گوش برسد و بعد از صحبت های جنجالی عباسی سوالی که برای عموم مردم گیلان پیش آمده این است که همانند منتخب تفرش برخی از منتخبان مجلس در گیلان هم مدارک تحصیلی آن ها مسئله دار است؟


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه اسلایدر
ارسال دیدگاه

تبلیغات