خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ادامه گرمای هوا در گیلان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۲

 کد خبر: 1225
 16 بازدید

ادامه گرمای هوا در گیلان

 سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ماندگاری توده هوای به طور غالب پایدار و افزایش نسبی دما در استان خبر داد.

ادامه گرمای هوا در گیلان
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/49092

 سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ماندگاری توده هوای به طور غالب پایدار و افزایش نسبی دما در استان خبر داد.

به گزارش انعکاس آزاد، مازیار غلامی ظهر پنجشنبه اظهار داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار و ماندگاری توده هوای به طور غالب پایدار تا اواسط هفته آینده در منطقه است و بر این اساس طی این مدت آسمانی آفتابی همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت گاهی با تقویت ناپایداری های موقتی، افزایش ابر، وزش باد و احتمال بارش خفیف و پراکنده دور از انتظار نیست.

وی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری ، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا (جمعه) نیز آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری، افزایش نسبی دما ، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته را مربوط به منجیل با ۳۱ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردا را مربوط به ماسوله، دیلمان و جیرنده با ۱۴ درجه سلسیوس عنوان کرد.

وی همچنین بیشینه دمای رشت طی امروز را ۳۱ درجه سلسیوس و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۹ درجه پیش بینی کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۱ / ۰ تا ۶ / ۰  متر، دمای آب ۲۷ درجه سلسیوس و برای شنا گاهی با احتیاط مناسب است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات