خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی در گیلان تا پایان هفته

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۲

 کد خبر: 1563
 10 بازدید

ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی در گیلان تا پایان هفته

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان، وزش باد و بارندگی در استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی در گیلان تا پایان هفته
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/23661

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان، وزش باد و بارندگی در استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش انعکاس آزاد، مازیار غلامی ظهر چهارشنبه در گفت وگویی بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس تا پایان هفته جاری ابرناکی، مه آلود بودن هوا، در بعضی ساعات بارندگی ، وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: به تدریج از اواخر وقت جمعه تا صبح دوشنبه هفته آینده، روند کاهش ابر و افزایش نسبی دمای هوا مورد انتظار است.

غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد، در دامنه های جنوبی کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، بارش پراکنده عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، در دامنه های جنوبی کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، بارش پراکنده پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۵ درجه سلسیوس مربوط به بندرآستارا، رودسر، لوشان و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۰ درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۱ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۱۸ درجه عنوان کرد.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۶ / ۰ تا ۵ / ۱  متر، دمای آب دریا ۲۵ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا نا مناسب است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته را با افزون بر ۴۰  میلیمتر مربوط به بندرکیاشهر و پس از آن با نزدیک به ۳۵ میلیمتر مربوط به بندرانزلی ذکر کرد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات