خبرهای ویژه

» آخرین_اخبار » آغاز تمرینات سپیدرود برای حضور در لیگ فصل ۹۸-۹۹ + تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۲

 کد خبر: 657
 16 بازدید

آغاز تمرینات سپیدرود برای حضور در لیگ فصل ۹۸-۹۹ + تصاویر

تیم فوتبال سپیدرود رشت به‌عنوان نخستین تیم گیلانی تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های فوتبال در فصل ۹۸-۹۹ آغاز کرد.

آغاز تمرینات سپیدرود برای حضور در لیگ فصل ۹۸-۹۹ + تصاویر
The short URL of the present article is: https://enekasazad.ir/39662

تیم فوتبال سپیدرود رشت به‌عنوان نخستین تیم گیلانی تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های فوتبال در فصل ۹۸-۹۹ آغاز کرد.

 

به گزارش انعکاس آزاد، تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از انتصاب علی نظرمحمدی به‌عنوان سرمربی، تمرینات خود را زیر نظر سرمربی جدید و دستیارانش در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز کرد، تمریناتی که در روزهای نخستین با حضور بازیکنان تازه‌وارد سرخ‌ها و تنی چند از بازیکنان تستی رده‌های سنی پایه برگزار می‌شود.

سرخ‌های شهر باران پس از سقوط به رقابت‌های لیگ دسته اول شش بازیکن خود را ازدست‌داده است، محمد بلبلی، مهرداد بایرامی، حسین شنانی، میثم تهیدست، میلاد شیخی سلیمانی و میلاد قربانزاده از این تیم جداشده‌اند.

سپیدرود در فصل نقل و انتقالاتی علی نظرمحمدی را به‌عنوان سرمربی به روی کار آورده و علی عشوری زاد، حامد طباطبایی و ساسان صادقی به‌عنوان دستیاران سرمربی جدید سپیدرود رشت بر تمرینات نظارت دارند.

محمد نزهتی به‌عنوان نخستین بازیکن از تیم لیگ برتری سپیدرود، قرارداد خود با این تیم را تمدید کرد، پس از تمدید نزهتی، سپیدرود رشت اقدام به جذب سه بازیکن جدید کرد، مهیار نوری، امید سام‌کن و میلاد تولایی سه بازیکن تازه‌وارد این تیم در فصل نقل و انتقالاتی هستند.

سپیدرود رشت در میانه‌های فصل با انصراف علی کریمی از مالکیت باشگاه سپیدرود موقتاً به کیومرث بیات سپرده شد، مالکیت بیات قرار بود یک هفته به طول انجامد و سپیدرود به مالکی جدید منتقل شود، عدم حضور خریداران دست‌به‌نقد، باعث حضور بیات تا پایان لیگ هجدهم به‌عنوان مالک و مدیرعامل در سپیدرود شده، حضوری که درنهایت با سقوط سپیدرود به لیگ دسته اول همراه شد.

بیات پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر و سقوط سپیدرود به لیگ یک، از مالکیت این باشگاه انصراف داد، انتظار می‌رفت سپیدرود خیلی زود به فرد یا نهادی جدید واگذار شود ولی پیچ‌وخم‌های واگذاری این تیم و به‌ویژه شروط علی کریمی مانع از انتقال سپیدرود شد.

مسعود حیدری یکی از گزینه‌های خرید سپیدرود رشت است که نتوانست با مسؤولین برای خرید باشگاه سپیدرود به تفاهم دست پیدا کند، وی در اقدامی جایگزین! مدیریت باشگاه سپیدرود رشت را بر عهده گرفت و بیات همچنان مؤسس و مالک این باشگاه است.

علی نظرمحمدی بدون توجه به مشکلات مالی باشگاه، اقدام به جذب بازیکنان جدید و پیگیری تمرینات کرده است، وی قرار است در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری اقدام به برگزاری تست از بازیکنان مستعد کشور برای حضور در تیم فوتبال سپیدرود رشت کند.

بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت در سوی مقابل خبر از برگزاری اردوی سرخ‌های شهر باران در پایتخت داده است، اردویی که به گفته بیات، زمان و مدت برگزاری آن بستگی به نظر مدیریت جدید این باشگاه دارد.

 تیم فوتبال سپیدرود رشت در رقابت‌های لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ با کسب ۲۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول جای گرفته و پس از دو فصل حضور در بالاترین سطح فوتبال کشورمان به رقابت‌های لیگ دسته اول سقوط کرد./فارس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آخرین_اخبار , اخبار ویژه , ورزشی
ارسال دیدگاه

تبلیغات